Alişan’ın Ailesiyle Yıldızı Barışmayan Buse Varol’a Bir Darbe de En Yakınlarından Geldi: “Ergen Gibi Davranıyorsun!”

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2023

Alişan’ın Ailesiyle Yıldızı Barışmayan Buse Varol’a Bir Darbe de En Yakınlarından Geldi: “Ergen Gibi Davranıyorsun!”

Instagram’ın sevilen ailelerinden Alişan ve Buse Varol’un her paylaşımı merakla takip ediliyor. Alişan’la evlendikten sonra sosyal medyada tanınmaya başlayan Buse Varol, her anını ve çocuklarını gün içinde Instagram’dan paylaşmaktan geri durmuyor. Dün akşam ise takipçilerinin sorularını yanıtlayan güzel oyuncuya olumlu yorumlar ve sorunların yanında, eleştirel ve negatif yorumlar da geldi. Pek çok soruyu yanıtlayan Buse Varol’a gelen en dikkat çekici sorulardan biri “Neden ergen gibi davranıyorsun?” oldu.

Alişan İçin “Ağzı Var Dili Yok” Demişti

Alişan ve Buse Varol çifti, önceki günlerde dört yaşındaki oğulları Burak ile Akmerkez’de objektiflere yansıdı. Alışverişe geldiklerini söyleyen ünlü çift, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıl “Herkesin kriteri var. Buse’yi bugüne kadar öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim” sözleriyle gündem olmuştu. “Setleri özlediniz mi?” sorusu üzerine Buse Varol, “Her senenin başında istiyorum, hep bir yerlerden dönüyor. Birkaç tane şehir dışı gelmişti ama çocuklarla mümkün değil. Alişan bir şey demez. Ağzı var dili yok benim kocamın” diyerek güldü. Yaz planı sorulan çift, “Konserler olacak. Bu konserler için gittiğimiz yerlerde tatil de yapacağız. Ağustos genelde Çeşme’de geçiyor. Burak’ın okul arkadaşları oluyor. Bu sene de öyle olacaktır” açıklamasını yaptı.

Takiplerinin Sorularını Yanıtladı

Buse Varol, dün akşam Instagram üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Güzel oyuncuya gelen ilk sorulardan biri “Takmıyor musun yoksa takmıyor gibi mi yapıyorsun?” oldu. Buse Varol’un yanıtı; “Takmıyorum, hayatım boyunca hiç gibi yapmadım. Allah sağlık problemi vermesin, taktığım tek şey o çünkü. Gerisi zaten taksan da oluyor takmasan da.” oluyor.

blank

Güzel oyuncuya gelen bir diğer soru ise oldukça ağır! “Niye bu kadar ergen gibi sürekli göz önündesin? Biraz ağır olsan keşke iki çocuk annesisin artık.” Buse Varol ise saygısını bozmadan cevap vermiş; “Size göre ağırlık ne mesela merak ediyorum? Ben böyle olmaktan çok mutluyum, en önemlisi eşim ve ailem de mutlu 🙂 Dolayısıyla insanlar ne derler acaba diye hiç yaşamadım, yaşamayı da düşünmüyorum. Siz adına ergenlik deyin, ben hayat enerjisi diyorum ve bu pozitiflikten besleniyorum. Sevgiler.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz