Canlı Yayında Hakaretlerin Ardı Arkası Kesilmedi! Hakan Ural’dan Fatih Portakal’a: “Arsız, Omurgasız, Yalaka…”

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2023

Canlı Yayında Hakaretlerin Ardı Arkası Kesilmedi! Hakan Ural’dan Fatih Portakal’a: “Arsız, Omurgasız, Yalaka…”

Kanal D’nin “Neler Oluyor Hayatta?” programında bugün yine sular durulmadı. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Hakan Ural ve Berna Laçin arasında bir gerginlik yaşanmış ve ortalık karışmıştı. Bugün ise iki karşıt görüşlü insan olan Hakan Ural ve Fatih Portakal birbirine girdi. Canlı yayında hakaretler havada uçuştu! Aslında Fatih Portakal, belli bir seçmen grubuna “kör cahil” dedi ancak Hakan Ural, bunu kendi üzerine alınarak hakaretlerini sıralamaktan geri durmadı.

Hakan Ural’dan Fatih Portakal’a Ağır Sözler!

Geçtiğimiz gün canlı yayında Fatih Portakal, belli bir seçmen grubuna yönelik şu sözleri söyledi; Fatih Portakal’ın “Kör cahil diyorum. Bu şartlanmış bir beyin bunu değiştiremezsiniz. Bu insanı aydınlatamazsınız. Alamayacağı Togg’un önüne yatıp onu öpen bir insan… Alamayacağı bir Togg. Onun için büyük bir hayal parası yok çünkü binemeyecek ona” Bu sözlere alınan kişilerden biri de Kanal D’nin “Neler Oluyor Hayatta?” programının sunucularından Hakan Ural oldu. Fatih Portakal’ın sözlerine Hakan Ural’dan tepki geldi.

Hakan Ural, Fatih Portakal’ın bu sözlerine tepki gösterdi; “Bunlar bırakın taraflılığı kendi tarafının fanatiği. Bizlere seçmenlere kör cahil diyor. Ben de onların ittifakına oy atanlar kırılmasın diye o insanları kırmayın diyorum. Farkımıza bakar mısınız?” dedi. Hakan Ural açıklamasına şu sözlerle devam etti; “Dün avukatımı aradım suç olmayan sözleri öğrendim. Bu Fatih Portakal kör cahil… Yalaka, yandaş, saymakla bitmeyecek anormallikler, hayatın doğal akışında sen kime diyebilirsin bunu. Fakat vahameti söylüyorum size. Benim avukatıma dedim ki; hakaretler havada uçuşuyor. Bunlar su değilmiş; Alçak, yalaka, lavuk, arsız, dönek, sefil, yardakçı, omurgasız, densiz… Normal karşılanan her şeyi benim de yapmam hakkım var. Adam kör cahil diyor, ben buna tahammül edeceğim…” diye konuştu. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz