Sevgilisinin İhanet İddialarıyla Gündeme Gelen Seren Serengil’den Olay Sözler: “Kime Adam Desem Madam Çıkıyor!”

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2023

Sevgilisinin İhanet İddialarıyla Gündeme Gelen Seren Serengil’den Olay Sözler: “Kime Adam Desem Madam Çıkıyor!”

Magazin dünyanın konuşulan isimlerinden Seren Serengil, Instagram paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor. Söylemezsem Olmaz programından ayrıldıktan sonra Instagram’dan ünlüler camiası hakkında yorumlarını yapmaya devam eden güzel yorumcu, son paylaşımıyla herkesi şaşırttı. Seren Serengil son olarak sevgilisi Mustafa Rahman Tohma’nın kendisini aldattığını iddia etmişti. Bugün ise storylerden; “Benim kadar insan meselesinde yanılan yok heralde, yine yanıldım. Kime adam desem arkasından madam çıkıyor” açıklamasını yaptı.

Seren Serengil Aldatıldığını İddia Etmişti

Seren Serengil 2 yıldır Mustafa Rahman Tohma ile ilişki yaşamaya devam ediyor ancak geçtiğimiz aylarda güzel yorumcu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Gördüğüm lüzum üzerine Mustafa Rahman Tohma ile olan ilişkimi bitirme kararı almış bulunuyorum. Kendisine bundan sonraki hayatında mutluluklar dilerim.” ifadelerini kullanmış ve Tohma’dan ayrıldığını açıklamıştı. Seren Serengil’in takipçileri bu ayrılığın nedenini merak ederken, güzel yorumcu Instagram’dan önce “2 çocuğun var utan!” yazısı paylaştı, ardından da canlı yayın başlattı. Canlı yayında çocuğunu kaybetttikten sonra uzun süre cinsel ilişki yaşamayacağını sevgilisine söylediğini anlatan Serengil, Mustafa Tohma ile cinsel hayatının olmadığını da ekledi. Ayrıca Tohma’nın kendisini aldattığını iddia etti.

blank

Ancak bir süre sonra beraber görüntülenen çiftimiz, aldatılma değil yanlış anlaşılma yaşandığını ifade etti. Seren Serengil ise şu sözlerle olayı açıkladı; “Affedilecek bir olay yapmış olsa affetmezdim. Annesini ve şehrini kaybetmesi, her arayanla defalarca konuşması, benim de İzzet Beyin ölümünden çok sarsılmam, ona gerekli ilgili gösterememem; iki tane ahlaksız kadının işine gelmiş hepsini çıkarttım. Ne yazıktır ki eşantiyon onursuz kadınların görevi, başkasına aşık olan adamların, sevdikleri kadından ilgi göremeyince sadece uğrayacağı bir meze masasıdır.

“Adam Sandıklarımız Madam Çıktı!”

blank

Bugün ise Seren Serengil Instagram üzerinden ilk olarak, “Benim kadar insan meselesinde yanılan yok heralde, yine yanıldım. Kime adam desem arkasından madam çıkıyor” paylaşımı yaptı. Ardından da Sinan Oğan’ın Açık Mikrofon Mevzular programından bir video paylaşan güzel yorumcu şu sözlerle devam etti; “Duruş çok önemli ya şimdi size oy verenler yine oy verecekler mi size sanıyorsunuz? Sız memleketınızı degıl kendınıze bır yer edınme derdınde oldugunuzu gosterdınız sıze verılen oylar bu adama degıl daha once sergıledıgınız adama mılletını bayragını seven sözü özü bir sandıgı adama verdi. Siz onları kandırmış olmadınız mı şimdi? Bir daha kanarlar mı sızce sıze verılen butun oylar çöp oldu su anda oysuz durussuz ve kımsesızsınız ama neden biliyor musunuz duruşsunuzu bozduğunuz için kararınız için değil.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz