Alişan’ın Eşi Buse Varol Gezmelere Doyamadı, Sarı Saçlarından Vazgeçen Güzel Oyuncu Bakın Soluğu Nerede Aldı?

Aleyna

Haberler

7 Ocak 2022

Alişan’ın Eşi Buse Varol Gezmelere Doyamadı, Sarı Saçlarından Vazgeçen Güzel Oyuncu Bakın Soluğu Nerede Aldı?

Alişan’la evlendikten sonra sosyal medyanın sevilen simalarından olmaya başlayan Buse Varol, şimdilerde geniş bir takipçi kitlesine sahip. Oyunculuğunun yanında şimdilerde Instagram’da sık sık reklam çalışmaları yapan Buse Varol, artık sadece oyuncu değil aynı zamanda Influencer kimliğiyle de karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yaz aylarında kötü günler geçiren Alişan ve Buse Varol, bir süre Instagram hesaplarını aktif olarak kullanmamış ve Selçuk Tektaş için yas tutmuştu ancak Tektaş ailesi şimdilerde Instagram hesaplarında hem kendi hayatlarından kesitleri hem de kariyerleriyle ilgili paylaşımlar yapmaktan geri durmuyor. Bugün ise Buse Varol havalaanından bir story paylaşarak yollara düştüğünü açıkladı. Acaba Buse Varol ve Alişan hafta sonu kaçamağı için soluğu nerede aldılar?

Buse Varol ve Alişan Yeni Hayatlarına Alışmaya Başladı!

Bildiğiniz gibi Buse Varol ve Alişan geçtiğimiz yaz aylarının başında Selçuk Tektaş’ı kaybederek büyük bir üzüntü yaşadı. Koronavirüse yenik düşen Selçuk Tektaş’ın yokluğu herkesi oldukça üzmüştü, bu süre zarfında ailesinin yanından bir an olsun bile ayrılmayan Alişan’ın en büyük destekçisi ise eşi Buse Varol oldu. Instagram hesabını uzun süre aktif olarak kullanmayı bırakan güzel oyuncu, şimdilerde yeni dizi teklifleriyle anılıyor.

blank

Ancak güzel oyuncu şu sıralar genelde Instagram’da yaptığı reklamlarla da adından söz ettirmeyi başarıyor, hatta son olarak radikal bir kararla saçlarını sarıya boyatan Buse Varol hızla bu kararından vazgeçmiş ve ertesi gün kuaföre giderek saçını eski haline getirmişti.

Buse Varol Yine Yollara Düştü!

blank

Saçında yaptığı radikal değişikliğin ardından herkesi şaşırtan Buse Varol, bugün havaalanından yaptığı paylaşımla yollara düştüğünü belirtti. Güzel oyuncunun ve Alişan’ın haftasonu için nereye gidecekleri ise merak konusu oldu, bakalım Tektaş ailesi haftasonunu nerede geçirecek, bekleyip göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz