Şeyma Subaşı Tulum’daki Bir Partide Giydiği Tamamen Transparan Kıyafeti İle Olay Yarattı!

Aleyna

Haberler

7 Ocak 2022

Şeyma Subaşı Tulum’daki Bir Partide Giydiği Tamamen Transparan Kıyafeti İle Olay Yarattı!

Türkiye’nin her zaman konuşulan kadınlarından olmayı başaran Şeyma Subaşı, bugünlerde sevgilisi milyoner Meedo ile birlikte Meksika’nın Tulum bölgesinde tatil yapmaya devam ediyor. Partilerin vazgeçilmez isimlerinden Şeyma Subaşı’nın son Instagram storysi ise ortalığı ayağa kaldırdı, partiye transparan bir kıyafetle katıldığını gördüğümüz güzel fenomen, gecenin ilerleyen saatlerinde kameranın kurbanı oldu. Kameranın flaşından mı yoksa kullanılan filtreden mi bilinmez Şeyma Subaşı’nın bir tek göğüslerini Full HD olarak görmemiştik, o da oldu çok şükür!

Her Daim Konuşulmaya Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın eski eşi olarak sosyal medyanın ve magazin camiasının takip ettiği isimler arasında yerini alıyor ancak Şeyma Subaşı şu anda öyle bir hale geldi ki, eski eşi Acun Ilıcalı’dan bile daha ünlü ve popüler birisi oldu. Her yaptığıyla magazin gündemine düşmeyi başaran güzel fenomen, bazen hiçbir şey yapmadığı zamanlarda da iftiralara mağruz kalabiliyor.

blank

Ancak Şeyma Subaşı’nın ilgiyi ne kadar çok sevdiği de bilinen bir gerçek, hatırlayanlar olacaktır Meedo kendisine evlenme teklifi ettiği zaman sosyal medya stalkerları bu yüzüğün 100.000 dolar olduğunu iddia etmişti fakat Şeyma Subaşı’na 100.000 dolar az gelmiş olacak ki, Instagram hesabından yüzüğünün çok daha pahalı olduğunu söyleyerek herkesi şaşırmıştı.

blank

Şeyma Subaşı Transparan Kıyafetiyle Olay Oldu!

Güzel fenomenimiz bugün bizi bir kez daha şaşırtmayı başardı. Sık sık sosyal medyada paylaştığı cesur pozlarla adından söz ettiren Şeyma Subaşı, dün ünlü bir arkadaşının storylerinde ifşa olunca ortalık karıştı. Ünlü şarkıcı Sasha ve diğer arkadaşlarıyla partileyen Şeyma Subaşı, fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi ancak partiye transparan bir kıyafetle katılan Şeyma, ışık kurbanı olunca Sasha’nın storylerini takip eden Instagram kullanıcıları güzel fenomenimizin göğüslerini görmüş oldu.

blank

Elbette Sasha bu storyleri kısa süre içinde kaldırmış olsa da; bu fotoğraf sosyal medyanın ağına düşünce olanlar oldu…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz