Sonunda Buse Varol’u da Çıldırttılar, Alişan’la Çıkan Ayrılık Haberlerine Instagram’dan Son Noktayı Koydu!

Aleyna

Haberler

8 Ocak 2022

Sonunda Buse Varol’u da Çıldırttılar, Alişan’la Çıkan Ayrılık Haberlerine Instagram’dan Son Noktayı Koydu!

Her attığı adımla sosyal medyayı birbirine katmayı başaran isimlerden olan Buse Varol, dün akşam saatlerinde Instagram üzerinden yaptığı soru cevap etkinliğinde birçok takipçisinin merak ettiği soruları yanıtladı ancak sosyal medyayı biliyorsunuz, ünlülerin sevenleri olduğu kadar sevmeyenleri de bulunuyor. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise Buse Varol’un, ısrarla Alişan ile parası için evlendiğini savunuyor hatta soru cevap etkinliğinde de güzel oyuncuya bu tarz sorular geldi. Buse Varol ise bu sorulara verdiği yanıtla herkesi şaşırtmayı başardı.

Buse Varol’u Çileden Çıkarttılar!

Alişan ile evlendikten sonra hayatımıza hızlıca giren Buse Varol, Instagram’da da büyük bir hayran kitlesine sahip. Çocukları Burak ve Eliz’le hayatından kesitleri paylaşan güzel oyuncu sosyal medyada hem güzelliği hem anneliği hem de paylaşımlarıyla oldukça konuşuluyor. Güzel oyuncu önceki akşam Instagram hesabında takipçilerinden gelen soruları yanıtlamaktan geri durmadı.

blank

Takipçilerinin kendisi hakkında merak ettiği sorulara yanıt veren Buse Varol’u çilede çıkartan soru ise “Kocadan zengin olmak nasıl bir his?” oldu. Güzel oyuncunun verdiği yanıt herkesi şaşırttı; “Alişan’dan önce de sonra da hayatımda hiçbir değişiklik olmadı. O zaman da kendi paramı kazanıyordum, şimdi de (Eğer kastettiğiniz zenginlik para ise). Ancak Alişan’la beraber hayatta hiçbir paranın satın alamayacağı iki evladım var. En büyük zenginlik bu. Bir de bu hayat insana ne öğretiyor biliyor musunuz; kalbini temiz tutarsan hayat sana cömert davranıyor zaten. Dilerim ki Allah kalbinize sevgi versin”

blank

Buse Varol’un seveni kadar sevmeyenin de çok olduğunu söylemiştik. Bazı sosyal medya kullanıcıları Buse Varol’un kendisini sevmediğini ve çok mutsuz olduğunu iddia etti. Güzel oyuncudan yanıt gecikmedi:

blank

Bir başka soru ise Alişan ile sürekli ayrılık haberlerinin yapılmasına yönelikti. Buse Varol’a; “Neden sürekli ayrılık haberleri çıkıyor?” sorusu gelince, güzel oyuncu Alişan’la fotoğrafını paylaşarak “çünkü öyle olsun istiyorlar!” yanıtını verdi.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz