Alişan’ın Eşi Buse Varol Hem Eliz’e Hem de Burak’a Bakarken Yorgun Düştü: “Uykusuz Kaldığım Gecelere…”

Aleyna

Haberler

6 Mart 2021

Alişan’ın Eşi Buse Varol Hem Eliz’e Hem de Burak’a Bakarken Yorgun Düştü: “Uykusuz Kaldığım Gecelere…”

Alişan’ın eşi Buse Varol bildiğiniz gibi önceki haftalarda doğum yaparak kızı Eliz’i kucağına aldı. İkinci kez annelik duygusunu tadan güzel oyuncu; gün içinde hem yeni doğan Eliz’e bakıyor hem de oğlu Burak’la ilgileniyor. İki çocukla günlük koşturmacalarla oldukça yorulan Buse Varol, Instagram hesabından paylaştığı gönderilerle yorgunluğunu dile getiriyor.

Buse Varol, Eliz ve Burak

Buse Varol’un Oyunculuk Kariyeri!

Bildiğiniz gibi güzel oyuncu Buse Varol, evlenmeden yılllaaar önce bir güzellik yarışmasına katılarak; kariyerine start vermiş oldu. Katıldığı güzellik yarışmasından derece alamasa da hayali olan oyunculuğa giden yolda önünü açan yarışmanın ardından oyunculuk eğitimlerine başlayan Buse Varol, birçok dizi ve filmde rol almayı başardı.

Buse Varol

Şimdiki eşi Alişan’la da bir dizi setinde tanışan güzel oyuncu, o dizi sayesinde hayatının aşkını bulmuş oldu! Keza eşi Alişan’da aynı fikirde, sadece birkaç bölüm yayınlandıktan sonra kaldırılan dizi; Alişan ve Buse Varol’un hayatını değiştirdi. Kısa süre içinde ilişki yaşamaya başlayan aşıklar, işi uzatmadan 2018 yılında masal tadında bir düğünle dünyaevine girdiler.

Buse Varol

Annelik Kolay Değil!

Güzel oyuncu, Alişan’la evlendikten sonra pek dizi ya da film projesinde yer almasa da; son olarak “Payitaht Abdülhamid” dizisinde rol aldı. Bu diziden ayrılmasının ardından oğlu Burak’a hamile kalan Buse Varol, şu anda da hem Eliz’le hem Burak’la kendi ilgileniyor. Özellikle de yeni doğan Eliz, Buse Varol’u oldukça zorluyor. Güzel oyuncunun uykusuzluğu bizlerle paylaştığı gönderi ve storylerden bile belli oluyor. Eee anne olmak kolay değil!

Buse Varol bugün paylaştığı bir Instagram gönderisinde “Uykusuz kaldığımmm gecelere selam olsun ??‍♀️?? 3 gündür sizce kaç saat uykuyla duruyorum? ??” açıklamasıyla uykusuzluğunu dile getirirken; güzel oyuncunun kucağında Eliz’i görüyoruz.

Buse Varol story

Buse Varol’un yorgunluktan dem vurduğu tek gönderi bu değil. Gün içinde farklı farklı storyler atarak; uykusuzluğunu ve yorgunluğunu dile getirdi. Fakat Buse Varol’da bu tatlı yorgunluklardan hiç şikayetçi değil.

Buse Varol story
Benzer Haberler

Derya 7 Mart 2021

Güle güle, anneli babalı büyütün. Bırakın artık bu saçma sapan şeyleri. Ülke şehitlerine ağlıyor. İnsanlar bir çok ciddi sorunla mücadele ediyor. Yapmayın artık.

Ayfer 7 Mart 2021

Çok doğru

Nebi 7 Mart 2021

Bize ne bizene.medya fareleri bize ne sizin özelhayatınız dan bize ne

Yorum Yaz