Zeynep Bastık Kendi Yolunda! Kadınlar Günü İçin Yaptığı 2 Milyon TL’lik Şarkı Sosyal Medyayı Salladı

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Zeynep Bastık Kendi Yolunda! Kadınlar Günü İçin Yaptığı 2 Milyon TL’lik Şarkı Sosyal Medyayı Salladı

Türkiye’nin en sevilen kadın sanatçılarından biri olan Zeynep Bastık, Kadınlar günü için yaptığı şarkı ile Youtube Trendeler Listesini altüst etti. Elidor, Toplum Gönülleri Vakfı ve Udemy iş birliğiyle gerçekleşen projeyle binlerce genç kadının hayallerini gerçekleştirecekler.

zeynep bastık-kendi yolumuzda

Ezhel’in Felaket şarkısına yaptığı yorumla hayatımıza giren Zeynep Bastık, son dönemin en popüler isimlerinden biri. Coverları ve şarkıları ile herkesin beğenisi kazanan güzel şarkıcı, geçtiğimiz aylarda Elidor’un marka elçisi oldu.

2 Milyon TL’lik Reklam Anlaşması

Elidor, genç kadınları hayattaki olasılıkları keşfetmeleri, daha büyük hayaller kurmaları ve bu hayalleri gerçekleştirmelerine yönelik hayata geçireceği proje ve kampanyaları için Zeynep Bastık ile anlaşmıştı.

zeynep bastık-kendi yolumuzda

Bu anlaşmadan tam 2 milyon tl kazanan genç şarkıcı, Elidor ile yola çıktıkları için çok mutlu olduğunu dile getirmişti. Kendi hayallerini gerçekleştiren Zeynep Bastık “Elidor ile gerçekleştireceğimiz çalışmalarla da başka kadınların kendi hikayelerini keşfetmelerine, istedikleri gibi hayallerinin peşinden gitmelerine katkı sağlayabileceğimize inanıyorum.” demişti.

Pembenin Tanımı Değişiyor

Elidor ve Zeynep Bastık’ın ilk projesi #PembeyeŞimdiBak etiketiyle yayınlanan reklam filmi oldu.

Zeynep Bastık, pembenin klasik anlamlarının ele alınmasının ardından sahneye pembenin gücüyle parlayarak çıktı. Genç sanatçı, izleyenleri pembeye farklı bir perspektiften bakmaya davet etti.

“Biz Kadınlar Hayallerimizden Asla Vazgeçmeyeceğiz”

Elidor’un Zeynep Bastık ile gerçekleştirdiği bir diğer proje de “Kendi Yolumuzda” projesi oldu. Proje kapsamında “Kendi Yolumuzda” adlı bir şakı çıkaran genç şarkıcı sosyal medyada gündem oldu. Kısa süre içinde binlerce görüntülenme alan şarkı, Youtube Trendler Listesine girdi.

Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Udemy’nin de katkı sağladığı bu projeyle binlerce genç kadın hayallerine kavuşacak. Eğitimler ve kişisel gelişim programları sunan proje, birçok kadını hayallerini gerçekleştirme konusunda destekleyecek. Ayrıca üniversite öğrencilerine burs imkanı sağlanacak.

zeynep bastık-kendi yolumuzda

Zeynep Bastığı ve projede emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun.

Benzer Haberler

Fatmasarıtemur 7 Mart 2021

Yaptığı her işi layığıyla ve dünya kadınlar gününü de olabilecek en iyi şekilde temsil ettiği için Zeynep bastık a sonsuz teşekkürler. Alkışlar zeynep bastık ve onun gibi yere sağlam basan kadınlara . Henüz 14 yaşındayım fakat ama zeynep bastık ın her yaş gurubunu odağını üzerine çeken enerjisine , kişiliğine , güzelliğine ve o güçlü duruşuna hayranım . Seni çok seviyoruz zeynep bastık . DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.

Yorum Yaz