“Sen Çal Kapımı” Setinde Kerem Bürsin’den Hande Erçel’e Övgü Dolu Sözler: “Çok Güzel Görünüyorsun!”

Aleyna

Haberler

6 Mart 2021

“Sen Çal Kapımı” Setinde Kerem Bürsin’den Hande Erçel’e Övgü Dolu Sözler: “Çok Güzel Görünüyorsun!”

Haklarında çıkan her aşk iddiasını reddeden Kerem Bürsin ve Hande Erçel’den bugün yeni set görüntüleri geldi. Kerem Bürsin, rol arkadaşı Hande Erçel hazırlanırken onu kameraya almayı ihmal etmiyor. Hande Erçel, bu şekilde video çekmemesini söylerken; Kerem Bürsin, Hande Erçel’e iltifat etmeyi ihmal etmiyor. Ah, sizin ilişkiniz ne olacak böyle tatlışlar?

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Aşk İddialarını Reddediyorlar!

Fox TV’nin “Sen Çal Kapımı” isimli dizisinde başrol karakterleri canlandıran Kerem Bürsin ve Hande Erçel hakkında sık sık aşk iddiaları ortaya atılıyor. Hatta “Sen Çal Kapımı” dizisinin ilk fragmanı yayınlandığından itibaren bu aşk yakıştırmaları yapılmaya başlandı.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Fakat uzuuun süredir devam eden bu aşk iddialarını inatla reddeden Kerem Bürsin ve Hande Erçel, yakın hatta çok çok yakın arkadaş olduklarını iddia ediyor. Sette sürekli yan yana olan ikili, çıkan bütün aşk haberlerini sıkılıp usanmadan reddediyor. Gerçekten aşk var mı yok mu bilemiyoruz ama eğer varsa artık öğrenmek bizim de hakkımız!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Geçtiğimiz haftalarda; Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in aynı evde yaşamaya başladığına dair iddialar magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İddiaya göre yeni evine alışmaya çalışan Hande Erçel’e yardım etmek isteyen Kerem Bürsin; bir süre sevgilisiyle aynı evde kalacaktı. Hatta ikilinin evden beraber ayrılırken videoları da ortaya çıktı. Fakat tahmin edeceğiniz gibi bu iddia da jet hızıyla yalanlandı. Bu arada detaylar için:

Setten Yeni Görüntüler!

Bugün ise Kerem Bürsin’den Hande Erçel’e övgü dolu sözler geldi. Rol arkadaşı (!) Hande Erçel’i hazırlanırken videoya çeken Kerem Bürsin; Hande Erçel’in “Beni böyle çekme, çok çirkinim” demesine aldırış etmeden “Çok güzel görünüyorsun!” diyerek video çekmeye devam ediyor. Tabii yakışıklı oyuncu, Hande Erçel’in kapak olduğu Elele dergisini de kameraya göstermeyi ihmal etmiyor.

Benzer Haberler

Ceylan 6 Mart 2021

Hayatımda gördüğüm en şansli insansın haande abla hani bazı insanlar vardır doğuştan şanssız sen çok şanslısın keşke senin yerinde olabilsem

Fatmasartemur 7 Mart 2021

Dünyanın en güzel kadınsın ve güzelliğine hayran olmamak imkansız siz birbiriniz için yaratılmışsınız o kadar çok yakışıyorsunuz ki .

Handemiyy 8 Mart 2021

Dünyanın en güzel çifti olacaklar

Handemiyy 8 Mart 2021

HanKer kesinlikle real

Handemiyy 8 Mart 2021

Hande kerem kesinlikle real
Hande çok şanslı Kerem gibi biriyle birlikte olduğu için Keremde öyle

Yorum Yaz