Alişan’ın Eşi Buse Varol ve Hande Erçel’in Ablası Gamze Erçel Öyle Bir Pişti Oldu ki! Resmen Story Kazası

Aleyna

Haberler

21 Mayıs 2021

Alişan’ın Eşi Buse Varol ve Hande Erçel’in Ablası Gamze Erçel Öyle Bir Pişti Oldu ki! Resmen Story Kazası

Instagram hesaplarından sık sık ürün tanıtımı yapan iki ünlü isim olan Buse Varol ve Gamze Erçel bugün adeta bir story kazası yaşadılar. İki ünlü isim fark etmeden sayfalarından aynı tanıtımı yapmışlar meğer. İşte Alişan’ın eşi Buse Varol ve Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’in başına gelen talihsizlik!

Instagram’da Pişti!

Ünlülerin Instagram hesaplarından yaptıkları reklam ve tanıtımlar sosyal medyada bir hayli yer tutuyor malum. Bu reklamlar özellikle hatırı sayılır bir takipçi sayısına sahip olan isimlerin takipçileri için bir tavsiye işlevi de görüyor elbette. Alişan’ın eşi Buse Varol ve Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel de tanıtımları ile bilinen bu isimlerden. Ama iki güzel fenomen bugün adeta pişti oldular. Nasıl mı? Her ikisi de aynı ürünü tanıtarak.

Çocukları Ne Kullanıyor?

Bugün iki güzel internet fenomeni aynı anda aynı ürünü tanıtma gafletine düştüler. Gerçekten de Buse Varol ve Gamze Erçel neredeyse aynı dakikalarda Unibaby markasının çocuklar için yenilenmiş ıslak mendillerinin tanıtımlarını yaptılar. Buse Varol hem Burak hem de Eliz için kullandığı ürünleri ayrı ayrı tanıtırken Gamze Erçel de kızı Mavi için kullandığı Unibaby ürününü tanıttı. Birbirlerinden habersiz aynı dakikalarda aynı şeyi düşünmek de gerçekten ilginç olmuş doğrusu.

Olur Böyle Kazalar

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Gamze Erçel ve Buse Varol özellikle çocukları dünyaya geldikten sonra çok daha aktif bir şekilde ürün tanıtımı yapmaya başlayan iki ünlü isim. Çocukların dünyaya gelmesiyle birlikte evde daha fazla zaman geçirmeye başlayan birçok ünlü isim aslında bu yolu tercih ediyor. Aslında fena da olmuyor.

blank

İnsanların kullandıkları ve memnun kaldıkları ürünleri başka insanlarla paylaşıyor olmaları son derece kolaylaştırıcı bir şey. Ve Buse Varol’la Gamze Erçel’in de bir yandan yaptıkları bu işe yarıyor elbette. Ama iki internet fenomenine küçük bir tavsiyemiz var. Bir daha ki sefere pişti olmamaya çalışabilirler.

Benzer Haberler

Elif 23 Mayıs 2021

Güzelliğin yeter buse varol

Yorum Yaz