İlk Fotoğraf Geldi! Masumlar Apartmanı’nın Yıldızları Ezgi Mola ve Merve Dizdar Yeni Bir Diziyle Anlaştı

Aleyna

Haberler

21 Mayıs 2021

İlk Fotoğraf Geldi! Masumlar Apartmanı’nın Yıldızları Ezgi Mola ve Merve Dizdar Yeni Bir Diziyle Anlaştı

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nın yıldızları Ezgi Mola ve Merve Dizdar, yeni bir dizide daha birlikte rol alacak. Netflix için hazırlanan komedi dizisi “Erşan Kuneri”den ilk fotoğraflar geldi.

Ezgi Mola Merve Dizdar

TRT 1’in ilgiyle izlenen dizisi “Masumlar Apartmanı”, sıra dışı senaryosu ve olağanüstü oyunculuk performanslarıyla izleyiciye ilaç gibi geldi. Bazen dramın dozu kaçırılsa da, klişelerden ve birbirinin aynısı dizilerden bıkan izleyici “Masumlar Apartmanı”nı bağrına bastı. Oyuncular da bu sevgiden payını aldı, dizi sayesinde tüm oyuncular kariyerinde bir dönüm noktası yaşadı. Ama hiç şüphe yok ki, dizinin en çok yaradığı oyuncular Merve Dizdar ve Ezgi Mola ikilisi oldu. Genellikle komedide izlediğimiz Ezgi Mola, yıllar sonra ağır psikolojik travmalar ve hastalıklar taşıyan Safiye’yi oynamak için dizi setlerine döndü. Son 3-4 yıldır yükselişe geçen Merve Dizdar’ı herkese tanıtan proje de yine “Masumlar Apartmanı” oldu. İki oyuncunun da adları ve canlandırdıkları karakterler, dizinin yayınlandığı akşam Twitter trendler listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Ezgi Mola Merve Dizdar

Herkesin konuştuğu bu ikili, aynı zamanda çok iyi dost. 2019’da başlayan “Alice” müzikalinde beraber oynadıklarında başlayan arkadaşlıkları, bu diziyle birlikte bir kardeşlik bağına evrildi. Üstelik, iki oyuncu yeni bir projede daha birlikte oynayacak!

“Dizicilikte rönesans”

Ezgi Mola Merve Dizdar

Ezgi Mola ve Merve Dizdar, usta komedyen Cem Yılmaz’ın Netflix için hazırladığı “Erşan Kuneri” dizisinde oynayacak. Uraz Kaygılaroğlu, Bülent Şakrak, Necip Memili, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Nilperi Şahinkaya ve İbrahim Selim gibi oyuncuların da yer aldığı dizi 8 bölüm sürecek. Başarılı filmler “G.O.R.A.” ve “Arif v 216″nın en sevilen karakteri Erşan Kuneri’yi konu alan dizi, her bölümde farklı hikayeler vaat ediyor.

1975-1978 dönemini anlatan dizinin çekimleri önümüzdeki ay başlıyor. Yani, Ezgi Mola ve Merve Dizdar, “Masumlar Apartmanı” biter bitmez bu dizinin setine katılacak. Ama dostlukları yorgunluklarını da unutturacaktır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz