Alişan’ın Eşi Buse Varol da Artık Bir Bağımlı: Başladı ve Bırakamıyor!

Aleyna

Haberler

22 Mayıs 2021

Alişan’ın Eşi Buse Varol da Artık Bir Bağımlı: Başladı ve Bırakamıyor!

Tektaş ailesi Instagram’ın en sevilen ve takip edilen ailelerinden biri olarak karşımıza çıkmaya devam ederken; Alişan’ın güzel eşi Buse Varol’un yeni bir bağımlılığı gün yüzüne çıktı! Geçtiğimiz aylarda çocuklarının isimlerini ve farklı sembolleri vücuduna kazıtan güzel oyuncu; bugün de şans getirsin diye ayak bileğine “nal” yaptırdı!

Buse Varol’un Dövme Sevdası!

Aslında pek çok kişi dövme yaptırmanın bağımlılık olduğunu dile getirmekten geri durmuyor. Bir kere başlayan bir daha duramıyormuş! Alişan’ın güzel eşi Buse Varol da bu kişilerden biri haline geldi. Geçtiğimiz aylarda çocuklarının isimlerini koluna kazıtan Buse Varol bugün de şans getirmesi için ayak bileğine nal dövmesi yaptırdı. Anlaşılan güzel oyuncu minimal dövmeleri oldukça seviyor.

blank

Bugünlerde bildiğiniz gibi Alişan ve Demet Akalın’ın sabah programı sona ermek üzere. Hem Söylemezsem Olmaz’da Arto’nun hem de Uçankuş TV’de Demet Akalın’ın yakın arkadaşı Esra Balamir’in ifadesine göre önümüzdeki hafta final bölümü ekrana gelecekmiş!

Alişan ve Demet Akalın

Bir türlü reytinglerde istenileni elde edemeyen programın bitiş sebeplerinden biri de Demet Akalın’ın sahnelere geri dönecek olmasıymış! Esra Balamir’in söylediğine göre Demet Akalın, bu programı sadece Koronavirüs pandemisi nedeniyle kabul etmiş ve bir daha da televizyonda proje yapmayı düşünmüyormuş. Eee tabii, hafta içi her gün ekran karşısında olmak kolay iş değil!

blank

Program Bitiyor Dizi Başlıyor!

Haziran’ın başında Amerika’da konser vermeye hazırlanan Demet Akalın’ın tek umudu Koronavirüs pandemisinin bir an önce sona ermesi! Ancak programın bitmesini bekleyen tek kişi Demet Akalın değil. Televizyon ekranlarına Demet Akalın’dan daha aşina olan Alişan, sabah programının sona ermesinin ardından güzel eşi Buse Varol’la birlikte sete girecek ve dizi çekimlerine başlayacak.

blank

Bundan 3 sene evvel bir dizi setinde tanışıp evlenen çiftimiz; bu yaz, iki kişi çıktıkları dizi setine dört kişi olarak geri dönmeye hazırlanıyorlar! Bakalım nasıl bir diziyle karşımıza çıkacaklar?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz