Alişan’ın Eşi Buse Varol’dan Ağızları Açık Bırakan Şiddet İddiası: “Çıldırmış Gibiydi!”

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2022

Alişan’ın Eşi Buse Varol’dan Ağızları Açık Bırakan Şiddet İddiası: “Çıldırmış Gibiydi!”

Alişan’ın eşi Buse Varol sosyal medyada yine gündem yarattı! Şiddete uğradığını söyleyen güzel oyuncu, o anları tüm detaylarıyla sosyal medya hesabında yayınladı. İşte herkesi şaşkına çeviren o olayın perde arkası!

Buse Varol’dan Şoke Eden Açıklama!

Alişan ve Buse Varol çifti asla gündemden düşmüyor. Geçirdikleri zor günlerin ardından uzun süre toparlanamayan çift, her gün yeni bir konu ile magazinin gündemine oturmayı başarıyor. Buse Varol’un bugün sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım, görenleri şoke ediyor. Kadına şiddet konusunda bir hayli hassas olduğumuz bu dönemde, güzel oyuncu Buse Varol’un yaşadıkları, tüm Türkiye’yi derinden yaralıyor.

Sabah Sabah Şiddet Gördü!

blank

Her sabah olduğu gibi bu sabah da oğlu Burak’ı okula bırakmak üzere yola çıkan güzel oyuncu, okulun önüne geldiğinde aracının dörtlülerni yakarak indi. Oğlunu kapıdan öğretmenlerine teslim etmek üzere arabadan indirmeye çalıştığı sırada ise yanında parketmiş olan araç içerisindeki kadın sürücü, bir anda Buse Varol’a bağırmaya başladı.

blank

Aracını oraya parkedemeyeceğini söyleyerek güzel oyuncuya ağza alınmayacak hakaretler eden kadın sürücü, kadının kadına gösterdiği şiddeti başka kimsenin gösteremeyeceğini kanıtlar nitelikteydi. Olayın şokuyla ne yapacağını bilmeyen Buse Varol, korkmuş halde bacağına sarılan oğlu Burak’ı sakinleştirerek öğretmenlerine teslim etti ve oradan uzaklaştı.

Her Kuşun Eti Yenmez!

Yaşadığı bu korkunç olayı takipçileriyle paylaşan Buse Varol, sözlerine “Gülüyorum, çünkü sinirim çok bozuk. Kadının kadına uyguladığı şiddeti kimse uygulamaz!” şeklinde başladı ve olayı tüm detaylarıyla sosyal medya hesabından paylaştı. Yaşadıkları yüzünden ne kadar gerildiği belli olan ünlü oyuncu, bu tür davranışların mutsuz insanların başkalarını da mutsuzluğa sürükleyerek egolarını tatmin etme çabası olduğunu belirterek “Her kuşun eti yenmez!” şeklinde mesaj verdi.

blank

O kişinin telefon numarasını bulduğunu ve okuldan hakaret görüntülerini aldığını belirten Varol, en kısa zamanda hakaret davası açacağını ve bu olayın böyle kapanıp gitmeyeceğini belirtti. Bu kararını sosyal medya hesabında açıklayan Buse Varol, olayları yaşatan kişiye bu kararını duyurmak ister gibiydi. Bakalım önümüzdeki günlerde bu süreç nasıl işleyecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz