Masterchef’in Son Günlerinde Jürilerin Arası Bozuldu mu? Somer Sivrioğlu’ndan Danilo Zanna’ya Şaşırtan Gönderme!

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2022

Masterchef’in Son Günlerinde Jürilerin Arası Bozuldu mu? Somer Sivrioğlu’ndan Danilo Zanna’ya Şaşırtan Gönderme!

Ekranların en sevilen ve en lezzetli yarışmalarından Masterchef’te sona gelindi! Finale sayılı günler kala seyircilerin merakı, şeflerin ve yarışmacıların ise heyecanı en tepeye tırmandı. Bu heyecan şefleri olumsuz mu etkiledi bilemiyoruz, ancak sosyal medyada Somer Sivrioğlu ile Danilo Zanna arasında yine bir atışma yaşandı!

Şefler Gelecek mi Gelmeyecek mi Derken Bir Sezon Daha Bitti!

Masterchef henüz başlamadan, dedikodular ortalığı karıştırmaya başlamıştı. Başta Mehmet Yalçınkaya olmak üzere, yeni sezonda şeferin programda yer almayacakları iddiaları hızla yayılmıştı. Geçen sezonda Acun Ilıcalı ve ekibini üzen ifşa skandallarından sonra tüm ekibin tadının kaçtığı ve şeflerin yeni sezonda jüri koltuğunda yer almak istemediği konuşulmaya başlamıştı.

blank

Ancak bu iddialar çok da uzun sürmedi. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve pandemi sebebiyle ülkeye dönemeyeceği düşünülen Somer Sivrioğlu, Masterchef’in yeni sezon çekimleri için tekrar bir araya geldi. Elemelerin ardından son hızla başlayan yarışma, nihayet finale kadar geldi. Her sezon olduğu gibi acısıyla tatlısıyla çok zamanın paylaşıldığı Masterchef’e bu yıl, Danilo Zanna’nın boşanma haberleri damga vurdu. Konu ile ilgili konuşmaktan çekinen Danilo şef, çözümü Somer şef ile atışarak kafayı dağıtmakta buldu.

blank

Somer Sivrioğlu’nun Ananas Sevdası Bitmek Bilmiyor!

blank

Mutfağın sevilen isimleri Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna, yarışma boyunca tatlı bir atışma içerisindeydi. Özellikle de Somer şefin ananaslı pizza tutkusu, ikili arasında son derece eğlenceli diyalogların gelişmesine sebebiyet verdi. İtalyan Mutfağı konusunda bir hayli hassas olan Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu’nun ananaslı pizza paylaşımına, “Ananaslı Pizza mı olur” şeklinde cevap verince olanlar oldu, Somer şefin Danilo Zanna’ya sataşmalarına böylece start verildi.

blank

Yarışma süreince sık sık Danilo Zanna ile uğraşan Somer Sivrioğlu, o paylaşımlarına bugün bir yenisini daha ekledi. Ananaslı Pizzadan sonra Ananaslı Kebap paylaşarak “Çünkü biz doğanın verdiği hiçbir ürüne karşı tutucu değiliz” notunu ekleyen Somer Sivrioğlu, göndersinde Danilo Zanna’yı da etiketledi. Danilo Znna’dan da Somer şefe cevap gecikmedi, ünlü şef arkadaşının paylaşımına yalnızca gülümsemekle yetindi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz