Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş İçin Nöbet Devam Ediyor! Buse Varol En Büyük Umudunu Açıkladı

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2021

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş İçin Nöbet Devam Ediyor! Buse Varol En Büyük Umudunu Açıkladı

Ünlü şarkıcı Alişan’ın kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş’ın Covid-19 tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Haftalardır hastane kapısında bekleyen Alişan’ın eşi Buse Varol, son durumu paylaştı.

Buse Varol ve Alişan

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol, çocukları Burak ve kızları Eliz sayesinde son dönemin en popüler ailelerinden birine dönüştü. Aile saadetleri parmak ısırtan ikili, birbirlerinin akrabalarıyla da çok iyi anlaşıyor ve kocaman bir aile profili çiziyordu. Alişan’ın kankası Demet Akalın’la birlikte sunduğu “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” biter bitmez, bu kocaman aile cümbür cemaat tatile çıktı. Ama tatil dönüşü olanlar oldu!

blank

Alişan’ın kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş, tatil dönüşü Covid-19’a yakalandı. Hastalığı çok ağır geçiren Selçuk Tektaş, haftalardır yoğun bakımda tedavi altında. Kaldırıldığı hastanede entübe edilen Selçuk Tektaş’ın durumu halen ciddiyetini koruyor. Selçuk Tektaş’ın yoğun bakımdan bir türlü çıkamaması tüm aileyi yasa boğdu. Hiç ara vermeden hastane kapısında bekleyen aile üyeleri, yaptıkları paylaşımlarla takipçilerinden dua etmelerini istedi. Buse Varol’un son paylaşımı ise işin artık daha da büyük bir boyutta olduğunu gözler önüne serdi.

En Büyük Umudunu Paylaştı

Buse Varol

Buse Varol’un son paylaşımı hem bir umudu hem de bir umutsuzluğu yansıtıyordu. Artık dua istemenin de ötesine geçen ünlü isim, işin mucizelere kaldığını gösteren bir paylaşım yaptı.

Bir pazartesi daha… Mucizelere tanıklık edeceğimiz bir hafta olur inşallah” diyen Buse Varol, aradan haftalar geçse de ümidinin sönmediğini gösterdi. Selçuk Tektaş ve ailesinden desteğini bir an olsun esirgemeyen Buse Varol, yaşanan tüm krizlere rağmen pozitif kalarak ailesine destek olmaya çalıştı. Umarız, Tektaş ailesinin üzerindeki kara bulutlar artık yok olur ve Selçuk Tektaş en kısa sürede sağlığına tekrar kavuşur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz