Farah Zeynep Abdullah Yeni Sezonda Masumlar Apartmanı’na Dönüyor mu? Dizi Hayranlarına Büyük Şok: İnci’nin Ölümü…

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2021

Farah Zeynep Abdullah Yeni Sezonda Masumlar Apartmanı’na Dönüyor mu? Dizi Hayranlarına Büyük Şok: İnci’nin Ölümü…

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah, sezon finaliyle ekranlara veda etmişti. İnci’nin ölerek veda etmesinin ardından çok şeyler yazıldı çizildi. Ancak Farah Zeynep Abdullah, İnci’nin ölümü ve Masumlar Apartmanı’ndan ayrılmasıyla ilgili ilk kez Ayşe Arman’a konuştu! Yoksa Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı İnci karakterinin ölümü rüya mı? İnci’yi gelecek sezonda da izleyecek miyiz? Hep beraber röportaja bakalım!

Çok Abartılmış!

Ayşe Arman direkt olarak konuya giriyor ve Farah Zeynep Abdullah’a Masumlar Apartmanı’ndan neden ayrıldığını soruyor. Farah’ın verdiği yanıt ise; “Aslında, bir karakterin hikayede sonunun gelmesinin neden bu kadar büyütüldüğünü anlayabilmiş değilim! Benim kariyerimle ilgili bir karar olabilir, senaryosal bir karar olabilir… Bu konuda üzerime gelinmesini hayretler içinde takip ettim. Çok daha ciddi dertlerimiz varken, bu meselenin bu kadar abartılması biraz tuhaf değil mi? Korkunç müsilaj sorunumuz bu kadar konuşulmadı!

blank

Uzun Saatlerden Şikayetçi!

“Bölüm başına 2,5 saat olan, 37 bölümlük bir sezondan bahsediyoruz. Teknik olarak çok bilinen, dünyaca ünlü bir dizi süresiyle kıyaslarsak, 8 sene sürmüş Game of Thrones’un toplam süresinden, 20 saat daha fazla süren bir dizi çektik! Oturup hiç aralıksız bir şekilde Masumlar Apartmanı’nın 1 sezonunu izlemek isteyen birinin, neredeyse 3 gün 20 saatini televizyon başında geçirmesi gerekiyor! Düşün, Games of Thrones’un toplam 8 sezonu, 3 gün 16 dakika sürüyor. Bütün ekip de, bunu kabul ederek bir televizyon dizisinde çalışmaya başladık, ona göre plan yaptık. Böyle düşününce, İnci’nin hikayesi açısından da, gayet uzun bir zamanımız vardı ve bence tamamlandı. Ben de elimden geleni yaptım.

Masumlar Apartmanı

Ancak Ayşe Arman, Farah’ın bu yanıtından memnun kalmıyor ve kendisini ikna etmesini istiyor; “Valla, kimseyi ikna edemem veya rahatlatamam! Benim ilk başta çok heyecanlandığım hikayede, aslında İnci, kitaptaki psikiyatrist gibi konumlandırılmıştı. Dizinin finalinde de Safiye’yi evden çıkartacak olan İnci’ydi. Fakat tabii ki dizi süreleri, hikayelerin açılımı derken, yolda, bazı şeyler değişmek durumunda kaldı. İyileşsin istediğimiz karakterler, kendi aşk hikayelerinde iyileşme yoluna girdiler. İlk bölümde asla apartmandan dışarı adım atamayan Safiye, Naci için tren istasyonuna bile gitti. Hatta, sezon finalinde, eldivensiz dışarı çıkacak kadar duvarlarını yıktı. İnci, kendini Han’a adamış, yaralarının başkalarının yarasını iyileştirmekle düzeleceğini umut eden, sabırla bunun için uğraşan bir kız haline geldi. İnci’nin finali, benim ilk heyecanlandığımdan farklı, hüzünlü ama bence güzel oldu.” Güzel oyuncu, ikinci sezonda İnci’nin arkaplanda kalacak olmasından rahatsız olmuş!

blank

Yoksa İnci Ölmedi mi?

blank

Masumlar Apartmanı’nın sıkı bir izleyicisi olan Ayşe Arman, İnci’nin ölümünün kaza ya da rüya olup olmayacağını soruyor Farah Zeynep Abdullah’a. Ancak Farah, İnci konusunda kararlı; “Hakikaten bu kadar konuşmadan sonra, tak diye yeni sezonda İnci’nin ölümü bir rüyaymış vesaire olsa, biraz seyirciyle dalga geçmek gibi olmaz mı? Bunları söyleyip sonra Eylül’de karşınıza çıkmaya yüzüm olmaz gibi sanki, bilemedim…” İnci Masumlar Apartmanı’na dönmeyecekmiş….

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz