Nalan’ı Çoktan Geride Bıraktı! Camdaki Kız’ın Yıldızı Burcu Biricik Çılgınlıklarına Tam Gaz Devam Ediyor

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2021

Nalan’ı Çoktan Geride Bıraktı! Camdaki Kız’ın Yıldızı Burcu Biricik Çılgınlıklarına Tam Gaz Devam Ediyor

Sevilen dizi “Camdaki Kız”ın Nalan’ı Burcu Biricik, dizi biter bitmez çılgın bir tatile çıktı. Dizideki narin ve çıtkırıldım Nalan’dan hiçbir iz taşımayan Burcu Biricik’in halleri hayranlarını bir kez daha şaşırttı.

Burcu Biricik

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, yıllar önce katıldığı “Artiz Mektebi” yarışmasını kazandıktan sonra televizyon sektörüne adım attı. Hem güzelliği hem de oyunculuk yeteneği sayesinde hemen başrollerde yer alabilirdi. Ama o setlerde işi öğrenmeyi ve ağır ağır tırmanmayı tercih etti. Sonunda, 2016’nın en sevilen dizilerinden “Hayat Şarkısı”ndaki Hülya sayesinde olağanüstü bir çıkış yaptı. Dizilerde görmeye alışık olmadığımız bir “esas kız” olan Hülya’nın en kabul edilemez yanlarını bile sevdiren Burcu Biricik, o günden beri başrollerden inmedi.

Ama ünlü oyuncunun en popüler dönemi herhalde bu sezon oldu. Üst üste yaşadığı rating ve sinema filmi hüsranlarının ardından, “Kırmızı Oda”daki Boncuk karakteriyle talihi dönen Burcu Biricik için 2021 yılı güzelliklerin habercisi oldu. Yıllardır ekrana uyarlanmayı bekleyen “Camdaki Kız”ın Nalan’ı o oldu. Üstelik, Netflix’te bir seri katili canlandırdığı “Fatma” dizisi de aynı günlerde yayına girdi. Reklam filmlerini de hesaba katınca, her yerde ünlü oyuncunun bambaşka hallerini görmeye başladık. Ama Burcu Biricik’te gerçek hayatta ne Nalan’dan ne de Fatma’dan bir iz var. O hayatın tadını çıkarmayı bilen birisi!

Plajda Sabahladılar

Burcu Biricik’in eşi Emre Yetkin’le beraber çıktığı çılgın seyahatler pek bilinmiyor. Ama evlilik teklifini bile rastgele gittikleri bir ülkede dağın tepesinde alacak kadar maceracı biri! Tatile Off-Road macerasıyla başlayan Burcu Biricik, deli dolu halleriyle hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. Son olarak, “Hayat Şarkısı” dizisinden arkadaşı Aydan Taş’la birlikte plajda sabahlaması sosyal medyada olay yarattı.

Burcu Biricik story

Aydan Taş’la ve onlara arkadaşlık eden köpeklerle bir fotoğraf paylaşan Burcu Biricik, “Hep birlikte sahilde sabahladık” diyerek mutluluğunu paylaştı. Umarız, yeni sezonda Nalan’da biraz olsun Burcu Biricik’in hayatın tadını çıkarmayı bilen hallerinden esintiler görmeye başlarız!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz