Vahide Perçin Diziden Kanser Nedeniyle mi Ayrıldı? Eski Eşi Altan Gördüm’den Beklenen Açıklama Geldi!

Aleyna

Haberler

16 Kasım 2020

Vahide Perçin Diziden Kanser Nedeniyle mi Ayrıldı? Eski Eşi Altan Gördüm’den Beklenen Açıklama Geldi!

Vahide Perçin’in reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisinden beklenmedik bir şekilde ayrılması pek çok söylentiyi beraberinde getirdi. Sağlık nedenleriyle ayrılmış olabileceği söylenen ünlü oyuncu hakkındaki gerçeği eski eşi Altan Gördüm açıkladı.

Vahide Perçin’i üç sezondur reyting rekortmeni dizi Bir Zamanlar Çukurova’daki Hünkar karakteriyle izliyorduk. Ancak geçen yaz başarısıyla dizinin dinamolarından biri olan ünlü oyuncunun diziden ayrılacağı söylentileri yayılmaya başladı. Perçin’in diziye birkaç hafta önce veda etmesi bu söylentileri doğrulamış oldu. Ama sular durulmadı!

Yeniden Kanser mi Oldu?

Vahide Perçin

Vahide Perçin’in diziden neden ayrılmış olabileceğine dair pek çok rivayet dolaşmaya başladı. Daha önce kanseri yenmeyi başaran Perçin’in hastalığının nüksettiği söylentisi en güçlü olandı. Ünlü oyuncunun diziden ayrılır ayrılmaz saçlarını kestirmesi de bu söylentiyi doğrular gibiydi. Perçin’in sağlık durumu hakkındaki açıklama eski eşi Altan Gördüm’den geldi!

“Ne alakası var?”

Başarılı oyuncu Altan Gördüm, Instagram hesabından eski eşi Vahide Perçin’in sağlık durumuna yönelik bir açıklama yaptı. Perçin’in diziden ayrılışının ve saçlarını kestirmesinin kanserle en ufak bir alakası olmadığını söyleyen Gördüm, dedikodulara son noktayı koymuş oldu.

Vahide Perçin ve Altan Gördüm’ün evli oldukları dönemde kurdukları meşhur bir oyunculuk okulu var. Altan Gördüm, eski eşinin Akademi 35Buçuk Sanat Evi’nde ders vermeye devam ettiğini ve mutlu olduğunu söyledi.

Boşandılar Ama Hala Dostlar

Vahide Perçin

Altan Gördüm’ün eski eşine hastalığı sırasında yeterli desteği vermediği ve çiftin bu yüzden boşandığı iddia ediliyordu. Bu gönderiden anlaşılana göre aralarında artık hiçbir sorun kalmadı!

Görünüşe göre Vahide Perçin, İstanbul dışında uzun saatler süren yoğun set çalışmaları yerine eğitimciliğe ağırlık vermeyi tercih etti. Umarız, hazır olduğunda usta oyuncuyu yine kaliteli bir dizide görebiliriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz