Geçtiğimiz Sene “Geçinemiyorum” Demişti! Ekonomik Kriz Demet Akalın’ı Bile Vurdu, Fiyatlara İsyan Etti!

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2022

Geçtiğimiz Sene “Geçinemiyorum” Demişti! Ekonomik Kriz Demet Akalın’ı Bile Vurdu, Fiyatlara İsyan Etti!

Türkiye’nin en sansasyonel isimlerinin başında gelen Demet Akalın, özellikle geçtiğimiz yaz aylarından beri magazin gündeminden düşmek bilmiyor. Alişan’la ilk canlı yayın deneyimi, Seda Sayan’la bitmeyen kavgası, orman yangınlarında gösterdiği hassasiyet, Okan Kurt’un komşu mekan ile kavgası derken Demet Akalın ve ailesini sık sık konuşmaya devam edeceğiz gibi duruyor. Tüm sosyal mecraları aktif kullanmayı ihmal etmeyen Demet Akalın sadece Instagram’da değil aynı zamanda da Twitter’da aktif olarak paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Demet Akalın Fiyat Artışlarına İsyan Etti!

Twitter’da sadece paylaşım yapmakla yetinmeyen Demet Akalın, takipçilerinin kendine attığı tweetlere de yanıt vermekten geri durmuyor. Son olarak ülkemizdeki fiyat artışlarına isyan eden güzel şarkıcı, Türk Kahvesinin bile el yaktığını Twitter hesabından dile getirdi. Geçtiğimiz sene Koronavirüs pandemisi nedeniyle “Geçinemiyorum” açıklaması yapan Demet Akalın, yoksa yeniden ekonomik sıkıntılar mı çekmeye başladı?

blank

Bildiğiniz gibi Demet Akalın, Koronavirüs pandemisinin başında sahne alamadığı için “Geçinemiyorum” açıklaması yapması üzerine dikkatleri çekmişti. Sosyal medyadan linç yemekten kurtulamayan güzel şarkıcı, “Geçinemiyorum” dediği sene içinde yakın arkadaşı Alişan’la birlikte yeni bir programa başlamış, iki single çıkartmış, Hirahan restoranın ikinci şubesini açmış, DA isimli bir kozmetik markası çıkartmış ve Gelinim Mutfakta’nın sunuculuğunu üstlenmişti! Bunca gelişmenin ardından Demet Akalın’ın artık geçinebildiğini düşünüyorduk fakat özellikle de market fiyatlarının hızla yükselmesine güzel şarkıcıdan tepki gecikmedi!

blank

Twitter’dan Tepkisini Belli Etti

Demet Akalın ilk olarak kendisine Twitter’dan “doğalgazı kıs” diyen bir takipçisine “kapattım” diyerek yanıt verdi. Doğalgaz zamlarının Demet Akalın da kemer sıkma politikasına geçmiş anlaşılan.

Bu olayın ardından ise Demet Akalın bir de kahve fiyatlarına isyan etti. Mehmet Efendi markalı Türk Kahvesinin 13.90 TL olduğunu gören Demet Akalın tepkisinde haksız sayılmaz elbette.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz