Alparslan Dizisinin Akça Hatun’ı Fahriye Evcen’i Görenler Gözlerine İnanamadı: Güzelliğiyle Herkesi Mest Etti!

Aleyna

Haberler

19 Ekim 2021

Alparslan Dizisinin Akça Hatun’ı Fahriye Evcen’i Görenler Gözlerine İnanamadı: Güzelliğiyle Herkesi Mest Etti!

Yeni dizisi için son gaz hazırlıklara devam eden Fahriye Evcen’in Instagram paylaşımları da en az kendisi kadar ilgi çekmeye devam ediyor. Dün akşam katıldığı bir davetten paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyayı sallamayı başaran güzel oyuncunun güzelliği herkesi etkilemeye devam ediyor!

Aşkları Dillere Destan!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit son yılların en sevilen ve en çok konuşulan çiftlerinin başında geliyor. Her daim sosyal medyanın ilgisini çekmeyi başaran çiftimiz yaz aylarında da tatiller ve açıklamalarla sosyal medya kullanıcılarını şaşırtmayı başarmıştı.

Bildiğiniz gibi hem Fahriye Evcen hem de Burak Özçivit, başarılı iki oyuncu ancak Fahriye Evcen, Burak Özçivit ile hayatını birleştirdikten sonra bir süre oyunculuğa ara verdi. Hatta evliliklerinin üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra hamile olduğunu açıklayan güzel oyuncu, oğlu Karan’ı kucağına aldıktan sonra tamamen ailesine ve oğluna odaklandı.

Fahriye Evcen’in Güzelliği!

O dönemlerde aldığı kilolarla sosyal medyada eleştirilerin hedefi olmaktan kaçamayan Fahriye Evcen, kısa sürede hamilelik döneminde aldığı bütün kiloları vermeye başardı ve yeniden fit görüntüsüne kavuştu. Karan’ın da büyümeye başlamasıyla birlikte yeni projeler için araştırma yapmaya başlayan Fahriye Evcen TRT ile anlaştı ve eşine rakip oldu. Alparslan dizisinde Barış Arduç’un partneri olan Fahriye Evcen önceki günlerde kurtlarla yaptığı paylaşım sosyal medyada olay olmuştu. Bugün ise Fahriye Evcen’in yeni gönderisi herkesi oldukça şaşırttı!

Dün gece ise katıldığı bir davetten fotoğraf paylaşan güzel oyuncu kısa sürede tüm takipçilerinden tam not almayı başardı. Fahriye Evcen’in tarzı ve şıklığı ise sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz