Sular Durulmuyor: Okan Kurt ve Demet Akalın’ın Karıştığı Kavgada Okan Kurt Resti Çekti Herkes Şoke Oldu!

Aleyna

Haberler

19 Ekim 2021

Sular Durulmuyor: Okan Kurt ve Demet Akalın’ın Karıştığı Kavgada Okan Kurt Resti Çekti Herkes Şoke Oldu!

Demet Akalın ve Okan Kurt’un yaşadığı kavganın ardından sular durulmuyor! Kavga görüntülerinin basına sızdırılmasının ardından kavgada suçlu tarafta olan Okan Kurt gibi gözükse de; şimdilerde eşi ve kızıyla Paris’te güzel bir tatilin tadını çıkartan Okan Kurt, kavgaya ilk olarak karşı tarafın başladığını ve ailesine küfürler edildiğini iddia etti. Defalarca tehdit edildiğini de Instagram’da açıklayan Okan Kurt’un bu açıklamaları güne damgasını vurdu!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz gece Demet Akalın’ın Instagram’dan yaptığı bir açıklama herkesi oldukça şaşırtmıştı. Eşi Okan Kurt’un hayati tehlikesi olduğunu söylüyordu; “Şu an İzmir Havalimanı’ndan dönmeye çalışıyorum. Yan tarafla kavga olmuş ve Okan’ı dışarı çıkartmıyorlarmış, polisi de içeri sokmuyorlarmış… Okan’ın can güvenliği yok. Beykoz Emniyet’i nerede? Ben de İstanbul’a inince oraya gideceğim. Bu videoyu atmak zorunda kaldım. Bu nasıl bir şey ya? Böyle bir şey olabilir mi? ‘Çıkartmayacağız Okan Kurt’u o dükkandan…’ Nasıl oluyor bu işler? Basındaki arkadaşlarımdan da rica ediyorum. Adamın can güvenliği yok yani. Bir inin bakalım oraya, ben yoldayım. Ben de gideceğim kadın başıma. Hangi sokağı kapatıp, kimi dükkana almıyorlar göreceğiz! Polisi tutuyor adamlar. Polisin içeri girmesine izin vermiyorlar.”

Okan Kurt Fransa’dan Olaya Yetişti!

blank

Ancak bu olayın ardından güvenlik kameralarının çektiği görüntüler sosyal medya ve basına sızınca ortalık karıştı. Kavgayı başlatan Okan Kurt gibi gözüküyor olsa da; Okan Kurt Instagram’dan yaptığı açıklama ile kavga ettiği kişilerin ailesine küfür ettiğini ve olayın da böyle patlak verdiğini açıkladı. Hatta bu haberi yapan kişilere de sitem etmeden duramadı. Paris’ten bile açıklamaya yapmaktan geri durmayan Okan Kurt’a bir yanıt gelecek mi hep beraber bekleyip göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz