İş Kadını Olmaya Niyet Eden Şeyma Subaşı Şimdi de İş İlanları Yayınlıyor: Bakın Hangi Özellikleri Arıyormuş?

Aleyna

Haberler

19 Ekim 2021

İş Kadını Olmaya Niyet Eden Şeyma Subaşı Şimdi de İş İlanları Yayınlıyor: Bakın Hangi Özellikleri Arıyormuş?

Aynı yerde 3 günden fazla kalmayan Şeyma Subaşı, kızı Melisa’yı görmek ve yeni kuracağı markasının hazırlıkları için İstanbul’da bir süre vakit geçirdi ancak şimdilerde yeniden ait olduğu Miami topraklarına geri döndü. Hatta bununla da yetinmedi oradan yeni bir tatile başladı bile. Tüm bunların arasında Meedo ile Miami’de yaşadıkları evleri için aşçı aradıklarına dair bir ilan veren Şeyma Subaşı, bakın evlerindeki şeflerden neler bekliyormuş?

Önceki günlerde Meedo’nun Tesla markalı sürücüsüz arabasıyla Instagram hesabından hava atan güzelimiz, bugün ise Maimi’deki evleri için şef aradıklarını belirtti. Şartları ise şu şekilde sıraladı; “Miami’deki evimizde bize hem Türk hem de dünya mutfağından leziz yemekler pişirebilecek bir şef arıyoruz. Aradığımız şefin iyi derecede İngilizce bilmesi ve Amerika vizesine sahip olması gerekmektedir. İlgilenenler ve gerekli nitelikleri taşıyanlar CV’lerini lookforyouchef@gmail.com adresine gönderebilirler”

blank

Ayrılık Kısa Sürdü!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Şeyma Subaşı ve Meedo kısa bir ayrılık yaşamıştı, ayrılığa fazla dayanamayan çiftimiz kısa süre içinde yeniden barışmış olsa da Şeyma Subaşı Meedo ile küs oldukları günleri şu sözlerle anlattı: “Ibiza’nın böyle bir enerjisi var. Es Vedra’nin olduğu yer bermuda şeytan üçgeninin bir tanesinin olduğu yer deniliyor. Oradan dolayı olabilir. İnanılmaz bir enerjisi var ama bununla beraber gerçekten çok ağır bir enerjisi var, o enerjiyi hissediyorsunuz hem iyi anlamda hem kötü anlamda. Biz kötü hissettik demek istemiyorum ama eğer zihniniz kuvvetli değilse bir tık bocalayabiliyorsunuz. Herkes evlilik ne zaman diye soruyor. Evlilik kadar kafanıza taş düşsün. Belki de evlendik. Nereden biliyorsunuz? Meedo bana, ‘Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak’ dedi”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz