Aman Burak Özçivit Görmesin: Alparslan Büyük Selçuklu’nun Yıldızı Fahriye Evcen’in Yeni Aşkı Instagram’ı Karıştırdı!

Aleyna

Haberler

15 Ocak 2022

Aman Burak Özçivit Görmesin: Alparslan Büyük Selçuklu’nun Yıldızı Fahriye Evcen’in Yeni Aşkı Instagram’ı Karıştırdı!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen sosyal medyanın ve televizyon izleyicilerinin en sevdiği çiftlerin başında geliyor. Attıkları her adımla olay olmayı başaran çiftimiz; Instagram hesaplarını da aktif kullanmayı ihmal etmiyor. Hem özel hayatlarını hem de kariyerleriyle ilgili paylaşımlar yapan ikilinin Instagram’da oldukça büyük bir takipçi kitlesi bulunuyor.

Alparslan Büyük Selçuklu’nun Yıldızı!

Bugün ise Fahriye Evcen, Alparslan Büyük Selçuklu’nun çekimlerindeyken sete ziyarete gelen misafir herkesi oldukça şaşırttı! Oğlu Karan’a doğduğundan beri tek başına bakan Fahriye Evcen’in ziyaretçisi minik Karan’dı. Oğluyla fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmeyen Fahriye Evcen, fotoğrafların üzerine “Aşk” yazarak Karan’a sevgisini haykırdı. Aman Burak Özçivit görmesin, çok kıskanır!

blank

Bildiğiniz gibi Fahriye Evcen ve Burak Özçivit 2017 yılında şaşalı bir düğünle dünyaevine girmişti. Evliliklerinden birkaç sene sonra ise çiftimizin ilk ve tek çocukları Karan dünyaya geldi. Karan’ın dünyaya gelmesinin ardından kendini tamamen ailesine adayan Fahriye Evcen, uzun yıllar hiçbir dizi ya da film projesine sıcak bakmamış ve hepsini reddetmişti. Ancak Fahriye Evcen’in aynı anda birkaç markayla işbirliği yapması onu ekranların yıldızı haline getirdi.

blank

Karan’dan Annesine Sürpriz Ziyaret!

Hem Burak Özçivit hem de Fahriye Evcen markalarla yaptığı işbirlikleri nedeniyle sık sık ekranlarda olmaya devam etti. Hatta son olarak bir bebek bezi firmasıyla anlaşan Fahriye Evcen, markanın reklam çekiminde oğlu Karan’la beraber rol aldı, bu sayede Karan da ilk set tozunu bebek yaşta yutmuş oldu! Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen Fahriye Evcen, şimdilerde Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Akça Hatun rolünde karşımıza çıkıyor.

blank

Haftasonunu da çalışarak geçiren Fahriye Evcen’in bugün sette bir ziyaretçisi vardı! Oğlu Karan, annesini görmeye gelince Fahriye Evcen de bu anları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Karan’la birlikte pozlar paylaşan güzel oyuncu “Aşk” notunu düşmeyi de ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz