Söylemezsem Olmaz’ın Magazin Kraliçesi Seren Serengil’den Yaylım Ateşi! Bu Sözler Kime: “Allah’ın Krosu…”

Aleyna

Haberler

15 Ocak 2022

Söylemezsem Olmaz’ın Magazin Kraliçesi Seren Serengil’den Yaylım Ateşi! Bu Sözler Kime: “Allah’ın Krosu…”

Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz programında uzun yıllardır yorumculuk yapan Seren Serengil, çıkışlarıyla, iddialarıyla ve yorumlarıyla magazin gündemini belirmeye devam ediyor. Son günlerde güzel yorumcunun eski eşi Yaşar İpek ile Ebru Gündeş arasında aşk yaşandığı iddiası magazin camiasında bomba etkisi yarattı, pek çok magazincinin iddiasının ardından Seren Serengil’den de hamle gecikmedi.

Seren Serengil Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Güzel yorumcunun son storylerinde isim verilmemiş olsa da Yaşar İpek’in kardeşi Eylem İpek Şafak’ın Uludağ paylaşımlarının ardından Seren Serengil’den böyle bir çıkış gelmiş olması, sözlerinin hedefinde Eylem Şafak mı olduğunu düşündürüyor!

Geçtiğimiz günlerde ölümden dönen ve geri dönüşüm ameliyatı sayesinde hayatına devam edebilen Seren Serengil takipçilerini oldukça üzmüştü. İlk zayıflama ameliyatını yapan doktorun midesini aldığını ve midesi olmadığını iddia eden güzel yorumcunun söylediği sözler magazin dünyasında deprem etkisi yarattı! Şimdilerde dava süreci devam eden güzel yorumcu, bir yandan da kendi markası için çalışmalara devam etse de Instagram’da düşmanlarına laf yetiştirmekten de geri durmuyor!

Seren Serengil’den İsimsiz Yaylım Ateşi!

Güzel yorumcu isim vermemiş olsa da, eski görümcesi Eylem İpek Şafak’ın Uludağ’da fotoğraf paylaşmasının ardından böyle bir yaylım ateşinin gelmedi akıllara Seren Serengil’in hedefinde Eylem Şafak mı var sorunu getiriyor. Seren Serengil’in Instagram yaptığı açıklaması şu şekilde; “Kromaj style! Ya sen kim kayak kaymak kim Allah’ın krosu. Özeniyorsun da yancılık ettiğin insanların anca yanında gidebiliyorsun orada. Kaysana bi görelim, yine kime yapıştın acaba bedavacı yancı bir video koysana kızım sen krosun bize özenme olamazsın bile. Aile fotoğrafına bak, kar görmüş mü acaba onlar?”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz