Küçük Hira’nın Çilesi Bitmiyor: Demet Akalınların Evindeki Çamaşırlar Hira’ya Kalınca Olanlar Oldu!

Aleyna

Haberler

15 Ocak 2022

Küçük Hira’nın Çilesi Bitmiyor: Demet Akalınların Evindeki Çamaşırlar Hira’ya Kalınca Olanlar Oldu!

Güzel şarkıcı Demet Akalın’ın Instagram’daki son paylaşımı herkesi oldukça şaşırttı. Kızı Hira yüzünden geçtiğimiz sene Tiktok ve Tiktoker’larla birbirine giren güzel şarkıcı, Hira’yı sık sık Instagram’dan paylaşmayı ihmal etmiyor. Bu paylaşımlardan biriyse tüm Instagram takipçilerini şaşırttı. Demet Akalın’ın son paylaştığı storylerde küçük Hira’nın leğende çamaşır yıkadığını görüyoruz, kızıyla arkadaş gibi olan güzel şarkıcı Hira’yla oldukça eğleniyor!

Demet Akalın

Demet Akalın’ın Sansasyonları Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi sosyal medyada Demet Akalın’ın sansasyonları bitmek bilmiyor. Her daim kaos yaratabilen ya da mevcut bir kaosun içine dahil olabilen güzel şarkıcı son olarak yakın arkadaşları Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier hakkında çıkan yasak aşk iddialarında adı geçmişti. Magazincilere iki yakın arkadaşının yasak aşk iddiası hakkında “Ben onları uyardım, biraz dikkat etmeleri gerektiğini söyledim” diyen Demet Akalın sonrasında Gülşah Saraçoğlu tarafından mahkemelik olacağını iddia edilmişti.

blank

Bu iddianın ardından Demo yine durmadı ve magazincilere; “Gülşah bana dava açacakmış. Ne için mahkemeye verileceğim? ‘Ailesi olan insan biraz daha dikkat etmeli’ dedim. Bunun nesi kötü?” açıklamasını yaptı. Ancak bu açıklamanın ardından sular yine durulmadı. Gülşah Saraçoğlu Türkiye’yi terk ederek Miami’ye gitmiş olsa da bu sefer de Lerzan Mutlu Demet Akalın için demediğini bırakmadı. Bir dönem yakın arkadaş olan ikili şimdilerde düşman!

Hira’nın Çilesi Bitmiyor!

Lerzan Mutlu’nun ağır ithamlarına ve sözlerine yanıt vermeyen Demet Akalın, kendini ailesine, kızı Hira’ya ve kariyerine adadı. Sahnelerden sahnelere koşan güzel şarkıcı haftsonlarını ise ailesiyle birlikte geçiriyor. Sık sık Hira ve Okan Kurt’la hikayeler paylaşan Demet Akalın, bugün paylaşımlarıyla herkesi şaşırttı. Demet Akalın’ın küçük kızı Hira’nın leğende çamaşır yıkadığını görünce oldukça şaşırmış olsak da, güzel şarkıcının kızıyla arkadaş olduğunu ve beraber eğlenceli vakit geçirdiklerini biliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz