Amerika’da Tır Şöförlüğü Yapan Tolga Karel’den Sermiyan Midyat’a Ağır Çıkış: “…’sin Gitsin!”

Aleyna

Haberler

9 Aralık 2020

Amerika’da Tır Şöförlüğü Yapan Tolga Karel’den Sermiyan Midyat’a Ağır Çıkış: “…’sin Gitsin!”

Bir dönemin efsanesi Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Oğuz karakteriyle hayatımıza giren Tolga Karel, Yaprak Dökümü’nün finalinin ardından da 2014 yılında Survivor’a giderek döneminin en sansasyonel yarışmacılarından biri olmuştu!

Tolga Karel Survivor

Hatta o zamanlarda Survivor izleyenler bilir, yarışmacıların yaşadığı adanın biraz ilerisinde ufak bir ada daha vardı. “yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar!” mottosunu benimsemiş olan Tolga Karel, o adaya yüzmüş ve birkaç günü bu şekilde geçirmişti! Bunun sebebi ise ikiyüzlü ve yalancı olduğunu düşündüğü takım arkadaşlarıydı!

Amerika’da Tır Şöförü Oldu!

Yarışmadan sonra sessizliğe bürünen Tolga Karel, 2016 yılında Amerika’ya taşınarak hayatını orada yaşamaya karar verdi ve Sarah Scott isimli bir kadınla hayatını birleştirdi. Genç çiftimizin, bu evlilikten Mia ve Kenan ismini verdikleri iki çocukları var!

Türkiye’de tanınan ve sevilen bir oyuncu olan Tolga Karel, Amerika’da tır şöförlüğü yapmaya başladı ve bu işten çok memnun olduğunu dile getirdi! Tolga Karel, 2016 yılında verdiği bu kararla ülkemizde oldukça uzun süre gündemi meşgul etmeyi başarmıştı!

Hele de, Amerika’da tır şöförlüğü yaparak satın aldığı ev sosyal medyada oldukça konuşulmuştu! Ev gerçekten çok iyi yalnız!

Instagram hesabını hala aktif olarak kullanan Tolga Karel, dün bir takipçisinin kendisine yönelttiği sorusuna; storyden cevap vererek meslektaşı Sermiyan Midyat’a sert bir çıkış yaptı!

Memleketimin Kıymetini Anladım!

Sevilen oyuncu Sermiyan Midyat, dün Instagram üzerinden takipçileriyle bir video paylaştı ve bu video sonrasında günün en konuşulan ismi haline geldi! Videoda New York’ta olduğunu belirten Sermiyan Midyat, kendisine göre Amerika’nın pandemi sürecinde yeterli özeni göstermediğini şu sözlerle ifade etti: “Herkesin süper güç dediği Amerika’ya geldikten sonra daha iyi anladım. İnsan içindeyken fark edemiyor. Bütün sağlık çalışanlarımızın, sağlık emekçilerinin, Sağlık Bakanlığının ve Cumhurbaşkanımızın gösterdiği hassasiyet ve emek gerçekten takdire şayan!”

Bu sözlerle gündeme oturan Sermiyan Midyat’ı sosyal medya kullanıcıları çok eleştirdi! Bu eleştirenlerden biri de Amerika’da yaşayan Tolga Karel’di.

Yaranmaya Çalışıyor!

Dün, Sermiyan Midyat’ın New York’tan paylaştığı video sonrasında, Tolga Karel’e takipçilerinden biri “Abi bu konuda ne düşünüyorsun?” diye sorması üzerine; Tolga Karel, Instagram storysinden meslektaşı Sermiyan Midyat’ı ağır eleştirdi ve yaranmaya çalıştığını iddia etti: “…’sin gitsin, iktidara ve burayı bilmeyen kesime yaranmak için ne yapacağını şaşırmış it. Ben ne ekmek yediğim yeri kötülerim, ne de memleketimi ezdiririm!!!”

Tolga Karel Instagram Story

Açıklamasının devamında ise Amerika’nın kadına şiddet olaylarındaki hassasiyetine değinerek; Türkiye’de kadına şiddet gösteren birinin rahatça gezebildiğini iddia etti Tolga Karel.

Tolga Karel Instagram Story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz