Aman Nazar Değmesin! İşte Ruh İkizleri Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun Aşk Dolu Yolculuğu…

Aleyna

Haberler

9 Aralık 2020

Aman Nazar Değmesin! İşte Ruh İkizleri Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun Aşk Dolu Yolculuğu…

Oyuncu aşıklar Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu mutluluklarıyla düşman çatlatıyor. “Romantizmin son kalesi” olan bu çiftin aşk dolu yolculuğunu inceledik.

Kadir Doğulu, hayatımıza 10 sene kadar önce ünlü şarkıcı Hande Yener’in sevgilisi olarak girdi. O zamanlar işletmecilik yapan Doğulu, kardeşi Kemal Doğulu ile beraber Hande Yener’in bakkal müziğine savaş açtığı elektronik müzik döneminin en önemli aktörleriydi. “Hande eskisi gibi şarkılar yapsa birlikte olamazdık” diyen Doğulu, ünlü şarkıcının “Romeo” klibinde de oynadı. Dört yıllık bir ilişkinin ardından ayrılan çift birbirleri hakkında tek laf etmedi ve arkadaş kaldı. Kadir Doğulu da bu ilişkiden sonra sadece oyunculuğuyla gündeme geldi. Ta ki Neslihan Atagül’le tanışana kadar!

Neslihan Atagül, oyunculuğa hevesli küçük bir çocukken kendi kendine ajans bulup başvuracak kadar bilinçliydi! Bunun ödülünü de bir dönemin reyting rekortmeni “Yaprak Dökümü” dizisinde “Deniz” karakterini canlandırarak aldı. Resmen evlerimizde büyüyen Atagül, dizi bittikten sonra rotayı beklenmedik bir yere kırdı. Henüz 20 yaşındayken Yeşim Ustaoğlu’nun “Araf” filminde başrol oynayan Atagül dünyada ve Türkiye’de alınmadık ödül bırakmadı! Sanat filmlerinin ardından tekrar dizilere dönen Atagül’ün hayatını değiştiren yapım ise “Fatih Harbiye” oldu.

“Bu bir set aşkı değil!”

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

İkili 2013 yılında “Fatih Harbiye” setinde tanıştıkları anda çarpıldı! Kadir Doğulu, “set aşkı gelir geçer” tarzı yorumlara ise o dönem ateş püskürdü: “Birini seveceksen yeri ve zamanı sen seçemezsin. Bunun anlarla, birbirimizin gözüne baktığımızda çıkan kıvılcımla ilgisi var. Karşımda Neslihan değil başka bir partner olsaydı, böyle bir şey yaşayacağımı hiç düşünmüyorum!

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

Kadir Doğulu, eşine ilk görüşte aşık olduğunu söylüyor. Ama Neslihan Atagül, “İlk görüşte aşk diyemem ama şöyle bir bakmıştım ilk karşılaşmamızda” diyor. Yine de bu ilk bakış Doğulu’yu aşık etmeye yetmiş: “Çok güzel bakıyordu, çok masum. Çekti, bitirdi beni.”

Yok Böyle Bir Sevda!

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül

Kadir Doğulu, Neslihan Atagül’ün onu daha iyi ve adil biri yaptığını söylüyor. “Onun için ölürüm” diyecek kadar da çılgın bir aşık! Neslihan Atagül ise “Ona hissettiklerimi tarife sığdıramam, haksızlık olur. Merhameti, çalışma şekli, işine duyduğu saygı, herkese eşit mesafede oluşu beni hala çok etkiler. Ona hissettiklerim bir şahsa indirgenemeyecek büyüklükte. Kadir’den öte gördüğüm, o ruh mu desem, o neyse ona aşığım” diyor. Kıskanıldığı kadar var değil mi?

En Önemli Şey İletişim!

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül

Ünlü çift aralarında çok güçlü bir iletişim olduğunu, her şeyden önce birlikte çok eğlendiklerini söylüyor. Aslında özellikle edebiyat ve sinemada çok farklı zevklere sahip olan çift ortada buluşmanın yolunu bulmuş. Ortak noktalarından en büyüğü de doğada vakit geçirmek! İkilinin çıktığı uzun karavan tatilleri bir dönem dillerden düşmüyordu.

Kıskançlık Yok!

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, bir dönem kıskançlık ve kavga haberleriyle gündeme geldi. Doğulu’nun eşine gelen senaryolara ve sevişme sahnelerine karıştığı iddia edildi. Ancak Doğulu’nun cevabı yine çok net: “Geleceğimi onunla kurmak istiyorum, aklına güveniyorum. O yüzden aşığım. Sonra gidip mesleğini yapma diyemem. Çok saçma!

Olay Yaratan Düğün!

Düğün fotoğrafı

Evlenme teklifi ise Kadir Doğulu’dan geldi. “Bu ana şahit olmasını isteyeceğimiz herkesi evin bahçesine sakladım. Evin her yerine Neslihan’ı yönlendirecek notlar yazdım. En son notta ‘Dışarı gel aşkım’ yazıyordu. Geldiği anda da o kalabalığın içinde evlenme teklifi ettim” diyen Doğulu, gerçekten de romantizmin son kalesi!

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

2016’da gerçekleşen “Yılın düğünü” ise günlerce konuşuldu. Çiftin danslarından nedense rahatsız olan bir kesim ağır eleştiriler yapsa da düğünün videoları 1 milyon izlenmeye ulaştı! O dönem çok yoğun programları olan çift, sadece müzik ve mekana karar verdiklerini ve düğünde içlerinden geldiği gibi dans ettiklerini söylüyor. Zaten Türkiye’de pek alışkın olmadığımız şey de bu!

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

Evlilik sözleşmesi sorularına ise Kadir Doğulu, “Yapanı yadırgamam. Ama canım dahil Neslihan’ın. Bunu bir sözleşmeye dönüştürebileceğimizi bir saniye bile düşünmedim” cevabını veriyor. Birbirine bu kadar aşık, mutlu ve kıymet bilen çiftlerin sayısının artması dileğiyle!


Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz