Amerika’dan Dönen Demet Akalın Instagram Pozlarıyla Herkesi Şaşırttı: Okan Kurt’u da Kendisine Benzetti!

Aleyna

14 Haziran 2021

Amerika’dan Dönen Demet Akalın Instagram Pozlarıyla Herkesi Şaşırttı: Okan Kurt’u da Kendisine Benzetti!

Alişan ile birlikte sundukları Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının bitmesinin ardından Demet Akalın konser vermek için Amerika’nın yolunu tutmuştu. Ancak geçtiğimiz günlerde Amerika’dan dönen Akalın’ın biraz gergin olduğu da gözlerden kaçmıyor doğrusu. Kim bilir, herhalde Amerika pek yaramadı Demet Akalın’a…

Atarlı Tutarlı Poz

DEMET AKALIN

Sosyal medya paylaşımları ve bu mecrada yaptığı açıklamalarla sürekli gündemde olmayı başaran Demet Akalın bugün yayınladığı storyde neden bilinmez bir hayli gergin görünüyor. Eşofmanları giyen ve bir omuz dışarıda poz veren Demet Akalın adeta semt oturuşu denilebilecek bir pozla adeta birilerine sesleniyor gibi. Genellikle dobra sözleriyle ve atarlı tutarlı kişiliğiyle tanıdığımız Demet Akalın’ın kime kızgın olduğu ve kimin onu bu şekilde gerginleştirdiğini henüz bilmiyoruz. Ama onda bu dobralık varken kısa sürede öğreniriz. doğrusu.

Taksiciye Cevap

blank

Amerika dönüşünün ardından magazin muhabirlerine yakalanan Demet Akalın Nişantaşı’nda da aynı gergin haliyle görüntülendi. Döner dönmez hemen estetik doktoruna giden Akalın klinikten çıkarken görüntülendi. Klinikten çıktıktan sonra karşıdan karşıya geçmeye çalışırken aniden fren yapan bir taksi şoförüne “Oha üzerime çıksaydın bari” diye çıkışan Akalın taksiciye tepki gösterdi. Akabinde basın mensuplarının “Neden bu kadar sinirlisiniz?” sorusuna ise ünlü sanatçı “Arkadaşlar cenazemiz var o yüzden gerginim. Başka bir gün konuşalım” diye cevap verdi.

Acaba O Omuz Okan Kurt’a mı?

Demet Akalın ayrıca Instagram hesabından aynı eşofmanla eşi Okan Kurt’la da bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta Okan Kurt’un ellerini bağlayıp bir kenarda dururken Demet Akalın’ın bir omuz önde hali dikkat çekti. Son zamanlardaki gergin haline de bakılınca acaba bu gerginliğin nedeni eşi Okan Kurt olabilir mi sorusu da aklımıza gelen bir soru açıkçası. Gerçi eşi Okan bey geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından özlem dolu bir mesaj paylaşmış ve Alişan’ın “Özlemiştir” şarkısını paylaşmıştı. Hatta Demet Akalın da bu paylaşıma “Aaaa birileri beni özlemiş” diyerek cevap vermişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz