Seda Sayan ve Safiye Soyman’ı Görenlerin Şoku: Ne Hale Geldiler Tövbe Estağfurullah: Faceapp Sen Nelere Kadirsin!

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Seda Sayan ve Safiye Soyman’ı Görenlerin Şoku: Ne Hale Geldiler Tövbe Estağfurullah: Faceapp Sen Nelere Kadirsin!

Seda Sayan ve Safiye Soyman’ın çılgın tatilleri devam ederken çılgın fotoğrafları ve Instagram paylaşımları da hız kesmiyor doğrusu. Seda Sayan’ın paylaştığı son storylere en büyük hayranları bile sessiz kalamadı. Hayranların yanı sıra fotoğraflara kendileri de sessiz kalamadı. İşte o son “Tövbe estağfurullah” dedirten muhteşem storyler!

Seda ve Safiye Kankaların Son Hali

SEDA SAYAN SAFİYE SOYMAN

Seda Sayan’ın Safiye Soyman’la birlikte yaptığı Miami tatilini hepimiz gün gün, adım adım yaşıyoruz adeta. İkilinin sürekli story atmaları ve oldukları her yeri belgelemeleri sayesinde Miami’ye gitmeden gitmiş gibi olduk doğrusu. Ama Seda Sayan’ın bugün paylaştığı iki story doğrusu olay oldu. Sürekli geçirdiği estetik operasyonlar ile de gündemde olan sanatçıya magazin sitelerinden gelen sorular oldukça eğlendirdi.

Kendi Halin 1000 Basar Bacım

“Geçirdiği estetik operasyonlar ile dillerden düşmeyen Seda Sayan’ın son hali şok etti” şeklinde haberi yayınlayan bir magazin sitesinin paylaşımının altına hayranlardan soru gecikmedi. “Seda abla bu hangi işlem? Yetişemiyoruz” diyen bir takipçiye Seda Sayan bunun estetik değil Faceapp uygulaması olduğunu söylemiş. Yine başka bir takipçisinin “Seda abla bilim kurgu karakteri gibi olmuş bu filtre kendi halin 1000 basar yapma bacım” yorumuna ise Seda Sayan yine yaşadıklarının bir Faceapp faciası olduğunu açıklamış. İkili bu şekilde uygulama ile ilgili esprili cevaplar vererek durumu geçiştirmişler gibi görünüyor.

Sıkıntı Stres Bırakmadan Dönecek

blank

Seda Sayan, Koronavirüs tedbirlerinin ve iş yoğunluğunun ardından stres atmak için yakın arkadaşı Safiye Soyman ile birlikte bir süredir Miami’de tatil yapıyor. Geçtiğimiz günlerde de arkadaşını Miami’den aldığı evde ağırlayan Seda Sayan tüm bu anları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmiyor. Döner dönmez yoğun bir çalışma temposuna girmesi beklenen Seda Sayan dönmeden önce bütün gerginlikleri ve huzursuzlukları orada bırakmaya kararlı gibi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz