Bir Baba Olarak Kızıma Adaleti Aramaktan Vazgeçmemeyi Öğretmek İstiyorum: Kahraman Babam 3. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Bir Baba Olarak Kızıma Adaleti Aramaktan Vazgeçmemeyi Öğretmek İstiyorum: Kahraman Babam 3. Bölüm Fragmanı

Show TV’de Çukur’un yerini alarak Pazartesi akşamları izleyicileri ile birlikte olacak Kahraman Babam, bir baba kızın duygu yüklü hikayesini konu alıyor. İşte yeni yayınlanan dram ve aksiyon türündeki Kahraman Babam 3. Bölüm fragmanı ve geçen hafta yaşananlar!

Kahraman Babam 2. Bölümde Neler Olmuştu?

Yönetmenliğini Osman Kaya’nın üstlendiği Kahraman Babam dizisinin senaryosu Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’ya ait. Başrollerinde ise Görkem Sevindik, Nilay Deniz ve Ushan Çakır yer aldığı dizinin 2. bölümünde Uğur karısının hayatını elinden alan adamlara çok yaklaşmıştır. Bu nedenle Nazım’ın peşindeyken Nazım’ın bir anda ölmesi üzerine suç üzerine kalır. Ve bur durum onu intikam almakla kızına verdiği adalet sözü arasında bırakır.

Cem ve Uğur’un Krizi

GÖRKEM SEVİNDİK KAHRAMAN BABAM

Diğer yandan Cem kız kardeşinin ölümünden Uğur’u sorumlu tutmaktadır. Ve Ömrüm’ün de aynı şeyleri yaşamasından korkar. Bundan dolayı da Uğur ve Cem büyük bir hesaplaşma ve yüzleşmenin içine girerler. Ancak buna rağmen karşılaştıkları vakaya karşı bir arada hareket ederler.  Uğur ise ne pahasına olursa olsun karısının ölümüne neden olanları bulmak için elinden geleni yapacaktır. Bunun için Yonca ile karşı karşıya gelir.

Kahraman Babam 3. Bölüm Fragmanı

Kahraman Babam’da bu hafta ise Uğur Yonca ile kızı hakkında konuşur. Ona öğretebileceği en güzel şeyin pes etmemek olduğunu öğreteceğini söyler. Diğer yandan Yonca kundaklama olayı ile ilgili olan kişiyi sorgularken Uğur ise failleri bulmak için elinden geleni yapacağını bir kez daha gösterir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz