Türkiye’de Yapsa Neler Olurdu? Kerimcan Durmaz Benzinlikte Arabanın Üstüne Çıkıp Dans Etti!

Aleyna

Haberler

17 Kasım 2020

Türkiye’de Yapsa Neler Olurdu? Kerimcan Durmaz Benzinlikte Arabanın Üstüne Çıkıp Dans Etti!

Kerimcan Durmaz’ın Amerika’da yaşamaya başladığını artık hepimiz biliyoruz. Yaptığı her hareketiyle ve söylediği her sözle olay olan Kerimcan Durmaz, Amerika’daki yaşantısından oldukça memnun. Bir benzin istasyonunda dans ettiği görüntüleri sosyal medya hesabında paylaşan Kerimcan, adeta özgüven patlaması yaşayarak çılgınlar gibi eğlendi.

Kerimcan Durmaz

Kerimcan Durmaz, kendine has tavırları ve kişiliğiyle her zaman gündemde olmayı çok iyi başaran bir fenomen. Sözleri ve skandalları günlerce konuşulan Kerimcan Durmaz, en sonunda Türkiye’de kendini çok baskı altında hissedip Amerika’ya taşınmaya karar vermişti. Amerika’daki hayatından her gün kesitler paylaşan ünlü fenomenin ne kadar eğlendiği ve orada mutlu olduğu ise her halinden belli.

İşte Dans Ettiği O Görüntüler!

Kerimcan Durmaz’ın, Amerika’da bir benzin istasyonunda dans ettiği görüntüler çok konuşulacak gibi duruyor. Kendinden geçersine ve özgürce dans ettiği görüntüleri paylaşması üzerine takipçilerinden yorumların yağması da gecikmedi.

Görüntülerde Kerimcan’ın benzin istasyonunda Rihanna’nın şarkısı eşliğinde dans ettiği görünüyor. Kimseye aldırmadan dans eden fenomenin, arabanın üstüne çıkması dikkat çekiyor. Kerimcan’ın bu hallerine her ne kadar alışkın olsak da benzin istasyonunda dans etmesi üzerine takipçilerinden; “Türkiye’de de bu hareketleri yapsa keşke” gibi esprili yaklaşımlar gecikmedi.

Skandal Üzerine Amerika’ya Taşınmıştı

Kerimcan’ın uçakta paylaştığı “müstehcen video” skandalını sanıyoruz ki kimse unutmamıştır. Hakkında dava açılan ve uygunsuz içerik paylaşımından dolayı hapis cezası istenen Kerimcan Durmaz, bir süre olayların unutulması için sessiz kalmıştı. Olayın unutulmasının çok uzun süreceğini düşünmüş olacak ki, çareyi Amerika’ya taşınmakta buldu.

Kerimcan Durmaz

Eğitim için taşındığını ve bir süre orada kalacağını söylese de, Kerimcan’ın Türkiye’deki evini tamamen kapattığı biliniyor. Konserler ve etkinlikler dışında Türkiye’ye dönmeyeceğini söyleyen ünlü fenomen, oradaki hayatında da tıpkı Türkiye’de olduğu gibi partiden partiye koşuyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz