Çok Konuşulmuştu! Farah Zeynep Abdullah’ın Bir Anda Neden Bu Kadar Çok Kilo Aldığı Ortaya Çıktı…

Dilek

Haberler

17 Kasım 2020

Çok Konuşulmuştu! Farah Zeynep Abdullah’ın Bir Anda Neden Bu Kadar Çok Kilo Aldığı Ortaya Çıktı…

Frah Zeynep Abdullah, yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran “Masumlar “Apartmanı” dizisiyle uzun bir aradan sonra tekrar ekranlara dönmüştü. Güzel oyuncu tekrar göz önünde olmaya başlayınca aldığı kilolar çok konuşulmuş ve eski haliyle kıyaslanmaya başlanmıştı. Farah Zeynep Abdullah’ın ise fazla abartıldığını söylediği kilo alma sebebi tamamen oyuncunun sağlık sorunları nedeniyle oluşmuş. İşte o sebep…

Farah Zeynep Abdullah

Onu Tanıdığımız İlk Zaman

Farah Zeynep Abdullah’ı gördüğümüz ilk proje, tam on sene önce yayınlanan “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisi. Henüz 20 yaşında olan güzel oyuncu, dizideki sevimli halleri ve enerjisiyle herkesi etkilemiş ve geleceğin en parlak oyuncularından biri olacağını ise daha o zamanlardan kanıtlamıştı. Aylin karakterini canlandıran Farah Zeynep, o yıllarda henüz gencecik, çok heyecanlı ve şimdiki halinden biraz daha zayıf görünüyor haliyle.

Farah Zeynep Abdullah

Kilo Alması Olay Olmuştu!

En son 2018 yılında Gülizar dizisiyle ekran önüne çıkan güzel oyuncu, uzun bir aradan sonra Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakteriyle geri dönünce, aldığı kilolar seyircinin radarından kaçmadı. Dizinin başarısından dolayı epey gündemde olan oyuncunun aldığı kilolar, sanki oyunculuğunun bile önüne geçmiş ve bir anda sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri olmuştu.

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep’ten Kilo İsyanı

Güzel oyuncu, kendisine yapılan kilo baskılarından ve sosyal medyada sürekli aldığı kiloların konuşulmasından çok rahatsız olmuş olacak ki, attığı bir tweetle isyan etmiş ve gereken cevabı herkese vermişti.

blank

Neden Kilo Aldığını Açıkladı

Farah Zeynep Abdullah, bu ay bir dergi için fotoğraf çekimine katıldı ve yapılan röportaj sırasında aldığı kilolardan da bahsetmeyi es geçmedi. Meğer güzel oyuncumuz, bağırsaklarıyla ilgili bir hastalık geçirmiş ve bu onun hem fiziksel sağlığını hem de psikolojisini oldukça fazla etkilemiş. Bu dönemde aşırı kilo veren Farah Zeynep, bakteri kapmamak için fındık fıstığı bile fırınlayarak yemek zorunda olduğunu söylüyor.

Farah Zeynep Abdullah

Üstüne bir de ayağına cam girmesi nedeniyle ciddi bir operasyon geçiren başarılı oyuncu, uzun süre ayağının üzerine basamamış ve hareketsiz kalmak zorunda kalmış. İşte o çok konuşulan kilolarını da bu süreçte sağlık sorunları nedeniyle almış.

“Çok Baskı Yapılıyor, Gerçekten Çok Yazık”

Aynı röportajda attığı tweet üzerine kilo ile alakalı onlarca mesaj aldığını ve kendisini çok şaşırtan olaylarla karşılaştığını söylüyor. “Çok yazık, acayip bir baskı kuruluyor kadınların üzerine, sadece fiziği, görüntüsüyle ilgili.” diyen güzel oyuncunun bu konu hakkındaki son sözleri ise takdire şayan. “Oysa sağlıklı ve mutlu olmamız değil mi önemli olan?” diyen Farah Zeynep Abdullah, konuyu kısa ve öz bir şekilde sonlandırıyor.

Biz de buradan baskılara rağmen özgüvenini ve duruşunu kaybetmeyen Farah Zeynep Abdullah’ı tebrik ediyoruz. Ayrıca kilo almış olsa dahi olduğu haliyle çok güzel olduğunu da belirtmeden geçemiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz