Analar ve Anneler Dizisi Final Yapıyor

admin

Haberler

24 Aralık 2015

Analar ve Anneler Dizisi Final Yapıyor

Analar ve Anneler dizisi, ilk bölümünü 22 Ekim 2015 tarihinde ATV ekranlarında yayınlamıştı. Ay Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen dizi kısa bir süre içerisinde hızlı bir çıkış yaparak reyting rekorlarını kırmaya başlamıştı. Ancak bu hızlı yükseliş beraberinde hızlı bir düşüşü de getirdi. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in yer aldığı ve başrollerinde Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık gibi isimlerin yer aldığı dizinin hikayesi de herkes tarafından sevilmişti.

1970’li yıllarda geçen dizi Anadolu’da ufak bir köyde yaşayan Kader ve İstanbul’da üniversite okumakta olan evli bir genç kadın olan Zeliha’nın hayatlarının kesişmesini işliyordu. Sürpriz bir şekilde hayatları kesişen ikilinin başına gelen olaylar dizide ilginç bir senaryo ile işleniyordu.

Dizi 9. Bölümü ile Final Yapıyor

Sinem Kobal ve Hazar Ergüçlü’nün başrollerini paylaştığı Analar ve Anneler dizisi ise reyting kurbanı oldu. Eski yıllarda geçen bir dönem dizisi olan Analar ve Anneler projesindeki oyuncular bu projeye büyük umutlar ile başladıklarını ve çalışmaların uzun soluklu olacağını düşündüklerini söylediler. Fakat reyting sıralamalarında başarı elde edemeyen dizi, 9. bölümü ile ekranlara veda ediyor.

Okan Yalabık, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Metin Akdülger ve Nazan Kesal gibi güçlü isimlerin ise bu dizi projesinden sonra hangi diziye transfer olacağı şimdiden merak edilmeye başlanmış durumda. Final bölümü ile ekranlara veda edecek olan diziden sonra bu ünlü isimlerin neler yapacağını hep birlikte göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz