Kara Ekmek Dizisi Ekranlara Veda Ediyor

admin

Haberler

24 Aralık 2015

Kara Ekmek Dizisi Ekranlara Veda Ediyor

Limon Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin başrollerini Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu, Nihat Altınkaya, Anıl İlter ve Altan Erkekli gibi ünlü isimler paylaşıyordu. Kara Ekmek dizisinin erken final yaparak ekranlara veda edeceği haberi ise gündeme bomba gibi düştü. Kara Ekmek dizisi 25 Aralık Cuma akşamı ATV ekranlarında final bölümünü yayınlayacak.

Son zamanlarda reytinglerde başarı elde edemeyen ünlü dizi Kara Ekmek, en son yayınlanan bölümü ile Total ve AB grubu reyting sıralamalarında 22. sıraya zor bir şekilde ulaşabilmişti. 22. sırada yer alan dizi hakkında final kararı verilmesi ise gecikmedi ve dizinin 25 Aralık tarihindeki bölümü ile ekranlara veda etmesi kararı alındı.

Final Bölümü Cuma Akşamı Yayınlanacak

Televizyonlarda başarılı projelere imza atmış olan Limon Yapım’ın projesi olan Kara Ekmek dizisinin 37 bölümlük kısa yayın hayatı ile ekranlara veda ediyor olması ise başarılı yapım şirketi hakkında akıllarda soru işaretleri bıraktı. Ufak bir reyting düşüşünden sonra takip altına alınan dizilere son dönemlerde alışmıştık. Ancak kısa bir süre düşük reyting alan dizilerin aniden yayından kaldırılması yeni ortaya çıkan bir durum oluyor.

Ekranlara veda edecek olan Kara Ekmek dizisinin final bölümünü kaçırmak istemiyorsanız 25 Aralık Cuma akşamı ATV ekranlarındaki yerinizi ayırtın.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz