Analar ve Anneler Dizisi Yayından Kalkıyor

11 Ocak 2016
Analar ve Anneler Dizisi Yayından Kalkıyor

ATV ekranlarında yayınlanan Analar ve Anneler dizisi için kötü haber geldi. Reyting sonuçlarında başarı elde edemeyen dizi ile ilgili ortaya çıkan iddiaların doğru olduğu ortaya çıktı. Sinem Kobal’ın ve Hazar Ergüçlü’nün başrollerini paylaştığı ‘Analar ve Anneler’ dizisi reytinglerin kurbanı olan diziler arasına girdi. Ünlü oyuncunun büyük hayaller ile başladığı, 80’li yıllarda geçen dizi 9. bölümü ile ekranlara veda edecek.

Ay Yapım tarafından ekranlara getirilen dizinin kadrosunda Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Metin Akdülger ve Nazan Kesal gibi ünlü isimler yer alıyordu. Berkun Oya’nın senaristliğini üstlendiği dizinin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin yapıyordu. Analar ve Anneler dizisi Perşembe akşamı bu kez son defa 20:00 saatinde ATV ekranlarında yayınlanacak.

Yeni Dizi Projeleri Yolda

Kenan İmirzalıoğlu ise dizide başrol oyuncularından olan Sinem Kobal’ı sık sık dizi setinde ziyaret etmeye devam ediyor. Her hafta sonu sete giden yakışıklı oyuncu çekimler sırasında Sinem Kobal ve oğlunu canlandıran ufak oyuncu ile fotoğraflar çekerek bunları kişisel Instagram hesabında paylaştı.

Ünlü oyuncu Sinem Kobal’ın dizinin sona ermesinden sonra farklı projelerde yer alacağı ve özel hayatına daha fazla ilgi göstereceği de gündeme geldi. Şimdilik gelen teklifleri değerlendirdiğini söyleyen Sinem Kobal’ın ilerleyen dönemlerde hangi projelerde yer alacağını birlikte göreceğiz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz