Beyazıt Öztürk Canlı Yayın Olayı ile İlgili Açıklama Yaptı

Beyazıt Öztürk Canlı Yayın Olayı ile İlgili Açıklama Yaptı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show’a bu hafta Diyarbakır’dan telefon ile bağlanan Ayşe Çelik isimli kişi öğretmen olduğunu belirterek o bölgede yaşanan olaylara dikkat çekilmesi gerektiğini söylemişti. Diyarbakır’da çocukların öldürüldüğünü ve bu konuya daha hassas yaklaşılması gerektiğini söyleyen Çelik, eğlence programlarında da bu tür konulara yer verilmesi gerektiğini söyledi.

Yaşanan bu olaydan sonra Kanal D Ana Haber Bülteni’ne konuk olan Beyazıt Öztürk konuya açıklık getirdi. ‘Böyle bir olay yaşandığı için gerçekten şaşkınım. Benden bu tür bir yaklaşım bekleyebilir misiniz? Yıllardır duruşu ve tavrı belli olan bir insanım. Vatanıma ve milletime bağlılığım bellidir.’ şeklinde konuştu.

“Ben Polis Çocuğuyum”

20 yılı aşkın süredir bu sektör içerisinde olduğunu ve ilk kez böyle bir duruma düştüğünü söyleyen Beyazıt Öztürk sözlerine şu şekilde devam etti, ‘Burada çocuklar ölüyor, siz acaba orada bunların farkında mısınız gibi bir cümle ile giriş yapılınca beynim durma noktasına geldi. Konsantrasyonumu tamamen kaybettim. Aklımda gelen tek şey hassas olması gerekildiğiydi. İzleyici öğretmen olduğunu da belirtince Milli Eğitim Bakanlığı’ndan bir öğretmenimiz diye düşündüm.’

Polis çocuğu olduğunu da söyleyen Öztürk, babasını her gün bir daha acaba eve dönecek mi şeklinde uğurladığını söyleyerek, aile olarak vatanına, milletine ve bayrağına bağlı olduklarını söyledi. Bu olayların bu noktaya gelmesinden dolayı üzgün olduğunu belirten Beyazıt Öztürk, olayların yanlış yere çekildiğini belirtti.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz