Meryem Üzerli’nin Hayatı Belgesel Oldu

admin

Haberler

11 Ocak 2016

Meryem Üzerli’nin Hayatı Belgesel Oldu

Özel hayatına dair bilinmeyen noktaları açıklayan Meryem Uzerli, kendisi hakkında yapılan belgeselde ilginç açıklamalarda bulundu. Konservatuvarı bitirdikten sonra bir süre boyunca farklı mesleklerde çalışmak zorunda kaldığını söyleyen Uzerli, ‘Çağrı merkezi, tezgahtarlık, garsonluk ve noel baba kılığında çikolata dağıttım bile oldu’ şeklinde iş hayatını özetledi.

Muhteşem Yüzyıl dizisi ile hayatının tamamen değiştiğini söyleyen ünlü oyuncu o günlerini şu şekilde anlattı, ‘Aslında bu projenin en fazla 5-6 hafta süreceğini düşünüyordum. Projenin bu kadar uzun yıllar boyunca sürebileceği bana hiç inandırıcı gelmiyordu. Balkonumda oturup İstanbul’a doğru bakıyordum. Hürrem Sultan karakterine o ara ısınmaya başladım. Rüyamda da dizi projesini görünce projede yer almak istediğimi anladım.’

Hamilelik Dönemini de Anlattı

Kendisi ile ilgili yapılan ‘Doku’ adlı belgeselde röportaj yapılırken ezan sesini duyup duygulanan oyuncu, ‘Çocukluk çağlarımda ezan kaset üzerinde kayıtlıydı. Uyumak için pek çok kez ezan sesini dinlemişliğim var. Ezan sesi insana huzur veren bir ses.’ şeklinde konuştu.

Yeni dünyaya gelen kızı Lara’ya hamile olduğu zaman yaşadıklarını da kendisiyle ilgili yapılan belgeselde paylaşan Meryem Uzerli, ‘Hamilelik dönemi biraz sıkıntılı bir dönemdi. Hamile olduğumu öğrendiğim zaman, Muhteşem Yüzyıl dizisinin 4. sezonunda yer alamayacağımı anlamıştım. Pek çok kişi çocuk düşünmenin zamanı olmadığını bana söylüyordu. Yapımcımız Timur Savcı ise Berlin’e kadar gelerek bana bu dönemimde destek olmuştu.’ dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz