Anne ve Babasının Hatası Asya’yı Buluyor: Sana Kendi Gerçeklerimi Anlatmaya Geldim! Sadakatsiz 30. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Anne ve Babasının Hatası Asya’yı Buluyor: Sana Kendi Gerçeklerimi Anlatmaya Geldim! Sadakatsiz 30. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’de heyecan fırtınası devam ediyor. İzlenme rekorları kıran Sadaktsiz, bu hafta 30. bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sadakatsiz, kocası tarafından aldatılan bir kadının, boşandıktan sonraki yaşantısını konu alıyor.

Başarılı bir doktor olan Asya, eşi Volkan ve oğlu Ali ile birlikte sade ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Anne ve babasını trafik kazasında kaybeden Asya, kendine ait anıları ve bir ailesi kalmayınca, Volkan’a ait her şeyi kendi hayatının bir parçası olarak benimsemiştir. Asya’nın gözünde Volkan ile olan evliliği saf ve yalansızdır. Ta ki eşinin atkısında kendine ait olmayan bir saç telini bulana kadar. O andan sonra şüpheye kapılan Asya izleri takip eder ve Volkan’ın kendisini aldattığını öğrenir. İhaneti kaldıramayarak hiç düşünmeden eşinden boşanır. Ancak yine de Volkan’dan ve onun hayatından uzak kalmayı başaramaz. Ortak çevreleri ve Volkan’ın pişmanlıkları, Asya’yı bir şekilde girdabın içine çekecektir.

29. Bölümde Neler Oldu?

Derin, çevirdiği oyunların ortaya çıkışından sonra büyük bir çaresizliğe kapıldı. Onun bu çaresizliği, Volkan’ın boşanma kararını tekrar gözden geçirmesine sebep oldu. Kendinin de içine çekildiği oyunları bozmaya kararlı olan Asya’nın ortaya çıkardığı gerçekler, Derin ve ailesi için büyük çatışmalara neden oldu. Volkan ise Asya’ya kendini anlatmaya çalışmaktan hiç vazgeçmedi. Hayatı ile ilgili kararlar alarak, yeni başlangıçlar için heyecan duyan Asya’nın mutluluğu uzun sürmedi. Geçmişten gelen bir misafir, Asya’nın kendini ve hayatının gerçeklerini sorgulamasına neden olacaktı.

30. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Asya’nın dünyası ve gerçekleri, adaşının açıklamaları ile sarsıntıya uğrayacak. Babasının bir metresi olduğunu düşünen Asya, aslında annesinin metres olduğu gerçeğiyle yüzleşecek ve onun hatasının dönüp dolaşıp kendisini bulduğunu farkedecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz