Yaprak Dökümü Sürüyor! Sevilen Oyuncu da Yasak Elma’ya Veda Etmeye Karar Verdi

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Yaprak Dökümü Sürüyor! Sevilen Oyuncu da Yasak Elma’ya Veda Etmeye Karar Verdi

Fenomen dizi “Yasak Elma”, sezon finalini yeni bir patlama ve yangın sahnesiyle yapmıştı. Bu durum, diziden yine birilerinin ayrılacağını gösteriyordu, öyle de oldu!

Yasak Elma

FOX’un ilgiyle izlenen dizisi “Yasak Elma”, emin adımlarla yeni sezona yürüyor. Özellikle dördüncü sezonda, diziden ayrılanlar, geri dönenler, yeni karakterler vs. derken tempo bir an olsun düşmedi ve ratingler çok yükseldi. Hal böyle olunca, televizyonda artık ender görülen bir başarı olan beşinci sezon için de anlaşma imzalandı. Sezon finalinden hemen önce dizinin bel kemiği Şahika’ya hayat veren Nesrin Cavadzade’nin de ayrılması izleyiciyi şok etti. Herkes “Onsuz olmaz. Şahika geri döner mi?” diye düşünürken, böyle bir ihtimalin olmadığı ortaya çıktı. Üstelik, dizi sezona bir patlama ve yangın sahnesiyle ara verdi! Bu da diziden yine pek çok ismin ayrılabileceği şeklinde yorumlandı. Başka giden olur mu bilemiyoruz ama bir oyuncunun ayrılığı neredeyse kesinleşti!

İlk Bölümden Beri Vardı

Şafak Pekdemir

Karakterlerinin hikayelerine hiç acımadan son veren, hatta çoğu zaman öldüren, “Yasak Elma” dizisinde uzun süre oynamak büyük bir başarı. Dizide başından beri var olan bir avuç karakter kaldı; Ender, Yıldız, Caner, Zehra ve Aysel. Bu başarıya ulaşanlardan biri olan ve çok sevilen Zehra karakterini ise ünlü oyuncu Şafak Pekdemir oynuyordu. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, ilk bölümden beri dizide yer alan Zehra, sezon finalindeki patlamanın “Yasak Elma”dan ayırdığı isimlerden biri olacak. Yapım şirketinin gözüne giren Şafak Pekdemir ise gelecek sezonda Medyapım’ın yeni bir dizisinde oynayacak.

Caner Zehra Yasak Elma

Öte yandan, izleyiciler dört sezondur izlemeye alıştıkları Zehra’nın gidişine çok üzülmüş gibi duruyor. Asıl üzüldükleri de, dizinin sevilen çiftlerinden Caner ve Zehra’nın kavuşamayacak olması. Patlamanın olduğu katta Zehra hariç neredeyse tüm karakterlerin olması da izleyicilerin kafasında soru işareti yarattı.

Benzer Haberler

Dilan 17 Mayıs 2021

Şahika geri gelmeli bence😏

Meram 18 Mayıs 2021

Zehra neden gudiyor bence gitmemeli

Yorum Yaz