Ayrıldıkları İddia Ediliyordu! Sadakatsiz’in Selçuk’u Tarık Emir Tekin’den Sevgilisiyle Dudak Dudağa Paylaşım

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Ayrıldıkları İddia Ediliyordu! Sadakatsiz’in Selçuk’u Tarık Emir Tekin’den Sevgilisiyle Dudak Dudağa Paylaşım

Sevilen dizi “Sadakatsiz” sayesinde yıldızı parlayan genç oyuncu Tarık Emir Tekin, ayrıldığı söylenen sevgilisiyle fotoğraf paylaştı. Hem de dudak dudağa!

Tarık Emir Tekin

Genç oyuncu Tarık Emir Tekin, son dönemin parlayan oyuncularından biri oldu. Onu, bu sezonun en sevilen dizilerinden “Sadakatsiz”de dengesiz ve şiddet uygulamaya meyilli Selçuk olarak izledik. En başlarda dizideki ağırlığı fazla olmasa da dikkat çekmeyi ve rol çalmayı başaran Tarık Emir Tekin, giderek daha fazla görünmeye başladı. Böylece, izleyiciler Selçuk’un hikayesini öğrenme şansı buldu ve dizinin seyir zevki arttı.

Tarık Emir Tekin Şevval Sam Metin Tekin

Sonrasında, sıra Selçuk’u oynayan Tarık Emir Tekin’in hikayesini öğrenmeye geldi. Genç oyuncunun hayatını araştıran herkes çok şaşırdı. Çünkü Tarık Emir Tekin, ünlü oyuncu ve müzisyen Şevval Sam ile efsane futbolcu Metin Tekin’in oğluydu. Ama “ünlü çocuğu” olarak büyümek yerine yurt dışında yıllarca konservatuvar eğitimi alıp yeteneğiyle dikkat çekmeyi seçti. Üstelik, alıştığımız genç oyuncu profilinden farklı olarak ünlü olunca sevgilisini de terk etmedi!

7 Yıldır Beraberler

Henüz 24 yaşında olan Tarık Emir Tekin, çok uzun süredir model sevgilisi Sofia ile beraber. Ailelerin de bildiği ve onayladığı bu ilişki, kısa süreli ayrılıklar yaşansa da tam 7 yıldır devam ediyor! Bu durumu, Tarık Emir Tekin’in paylaştığı #tbt pozlarından öğrenmiştik.

“Ayrılık yok” Pozu Geldi

Tarık Emir Tekin Sofia

Ancak mutlu çift geçen ay üzücü bir haberle gündeme geldi. Sürekli Instagram’da aşklarını paylaşan sevgililer, bilinmeyen bir nedenle birbirlerini takip etmeyi bıraktı. Bu durum, “Kariyeri iyiye gidenlerin aşk hayatı kötüye gidiyor” yorumlarına yol açtı. Neyse ki, Tarık Emir Tekin’in son paylaşımları bize aşkın tam gaz devam ettiğini gösterdi. Belli ki, yaşananlar kolayca çözülebilecek bir tartışmadan ibaretmiş.

Tarık Emir Tekin Sofia

Dudak dudağa pozlar bile gördük!

Tarık Emir Tekin Sofia

Hep mutlu olun!

Benzer Haberler

Ceren Akgün 18 Mayıs 2021

Cok yakışıyorsunuz hep böyle kalin

Yorum Yaz