Apar Topar Hastaneye Kaldırılan Hakan Altun’un Instagram Hesabından İlk Açıklama Geldi: “Beyin Damarlarında…”

Aleyna

Haberler

22 Nisan 2021

Apar Topar Hastaneye Kaldırılan Hakan Altun’un Instagram Hesabından İlk Açıklama Geldi: “Beyin Damarlarında…”

Show TV’de yayınlanan “Şarkılar Beni Söyler” şarkı programının çekimleri başlamadan önce sırt ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılan Hakan Altun hakkında Sibel Can ve Zafer Algöz açıklama yapmıştı. Ancak usta sanatçının Instagram hesabından ilk resmi açıklama geldi, Hakan Altun birkaç gün içinde taburcu olacakmış.

Aniden Fenalaştı!

Hakan Altun, Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici’nin şarkı programı Şarkılar Bizi Söyler; her hafta farklı konuklarla ekran başındaki izleyicilere müzik resitali vermeye devam ediyor! İbo Show’un başlattığı şarkı programı furyasına dahil olan Şarkılar Bizi Söyler programı şimdiden birçok kişinin favorileri arasına girmeyi başardı.

blank

Özellikle de geçtiğimiz haftalarda Ata Demirer’in konuk olduğu programda hem kahkaha hem de eğlence bir aradaydı! Ancak sorunsuz ilerleyen sanatçılarımıza nazar değdi! 2007 yılında beyin ameliyatı olan Hakan Altun; program çekimleri başlamadan önce kendini kötü hissedince sırt ağrısı şikayetiyle hastaneye götürüldü. Gittiği hastanede apar topar yoğun bakıma alınan Hakan Altun’u programdaki partnerleri Hüsnü Şenlendirici ve Sibel Can da yalnız bırakmadı.

blank

Hakan Altun’un Instagram Hesabından İlk Açıklama Geldi!

Hakan Altun’la ilgili endişesini dile getiren Sibel Can; “Hakan Altun’un konuşmakta biraz zorlandığını daha önce geçirdiği beyin tümörü ameliyatına bağlı olarak beyin kanaması riskinin olduğunu düşünüyoruz” açıklamasını yaptığında hepimiz oldukça korktuk! Fakat ilerleyen saatlerde Zafer Algöz, Hakan Altun’u ziyaret etti ve hastane çıkışında usta sanatçının daha iyi olduğunu söyledi; “Kardeşim Hakan Altun’un durumu gayet iyi. Yoğun bakımdan çıktı. Kendisini normal odaya aldılar. Aşırı yorgunluk nedeniyle beyninde kan pıhtılaşması olmuş”

blank

Zafer Algöz’ün açıklamalarından sonra Hakan Altun’un Instagram hesabından da sağlık durumu hakkında bilgi verildi; “21 Nisan Çarşamba akşamı kendini iyi hissetmediği için hastaneye kaldırılan Hakan Altun’un tetkikleri yapılmıştır. Bu tetkikler sonucunda beyin damarlarından birinde dolaşım bozukluğu saptanmış ancak erken müdahaleyle ciddi bir sorun yaşanmamıştır. Tedbir amaçlı birkaç gün daha hastanede normal odada tedavisi sürecektir. Durumunun seyrine göre önümüzdeki hafta içinde taburcu edilebileceği öngörülmektedir.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz