Diskalifiye Edildiği İddia Edilmişti! Çağrı Atakan Survivor 2021’e Sakatlık Nedeniyle Veda Etti

Aleyna

Haberler

22 Nisan 2021

Diskalifiye Edildiği İddia Edilmişti! Çağrı Atakan Survivor 2021’e Sakatlık Nedeniyle Veda Etti

Survivor 2021 tüm hızıyla devam ediyor. Fenomen yarışmanın sevilen oyuncusu Çağrı Atakan’ın sakatlık nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceği öğrenildi.

çağrı atakan-survivor

Ekranlarda fırtınalar estiren Survivor 2021, birbirinden heyecanl bölümleriyle olay yaratmaya devam ediyor. Issız bir adada şampiyon olabilmek için yaşam mücadelesi veren iki takımın ada hayatına ortak olduğumuz program, Acun Medya’nın en gözde projelerinden biri. Ünlüler ve Gönüllüler takımının birincilik tutkusunu ekranlara taşıyan Survivor 2021’de işler iyice karıştı.

çağrı atakan-survivor

Survivor 2021’in Ünlüler Takımı’ndaki yarışmacılar İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Hayrettin, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Barış Özbek, İlayda Şeker, Sergen, Bahar iken Gönüllüler Takımı’ndakiler ise Uğurtan Dora, Emin Günenç, Hanzade Durmuş Ofluoğlu, Yunus Emre Karacak, Yiğit Poyraz, Sena Özdemir, Ayşe Yüksel, Reşat Hacıahmetoğlu, Aleyna Kalaycıoğlu, Steven Salam, Baran ve Duygu.

Sakatlık Nedeniyle Veda Ediyor

çağrı atakan-survivor

Survivor’un yeni bölümündeki Acun Ilıcalı’nın ada konseyinde söyledikleri çok dikkat çekmişti. Ünlü ismin “Bir yarışmacı Survivor’dan elenmek zorunda” lafıyla tüm gözler Çağrı Atakan’a çevrilmişti. Önceki Oyunlarda sakatlanan fenomen yarışmacı oyunlara katılamıyordu. Takımına kenardan destek olan Çağrı Atakan’ın sakatlık nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceği öğrenildi.

Çağrı Atakan’ın Şiddet Geçmişi Sevenlerini Şaşırtmıştı

Bilkent Üniversitesi mezunu olan ünlü isim, lisans eğitiminden sonra Arka Sıradakiler ve Şahin Tepesi dizisinde yer almış. Çukur dizisinde Remzi karakterine hayat veren Çağrı Atakan, Çukur’daki rolü ile büyük bir çıkış yapmıştı. Cemiyet hayatının ünlü ismi Eda Taşpınar ile yaşadığı aşk ile tanınan fenomen ismin Survivor’a veda ettikten sonra ne yapacağı merak konusu.

çağrı atakan-survivor

Yarışmadaki asabi tavırları ve sinirli halleri ile dikkat çeken Çağrı Atakan’ın geçmişi ise sevenlerini şoka soktu. Bir dönem sosyetik güzel Eda Taşpınar ile aşk yaşayan Çağrı Atakan’ın eski sevgilisine şiddet uyguladığı iddia edildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz