Dedikodu Kazanı: Acun Ilıcalı’dan Hadise Darbesi, Hakan Altun’dan İlk Açıklama, Hülya Avşar Yine Filtreye Takıldı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

22 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Acun Ilıcalı’dan Hadise Darbesi, Hakan Altun’dan İlk Açıklama, Hülya Avşar Yine Filtreye Takıldı!

Dedikodu kazanını bugün de kaynatmaya başladık! Bakalım 22 Nisan Perşembe günü magazin dünyasında neler yaşanmış?

1. Hadise O Ses Türkiye’den Ayrılıyor mu?

Hadise

Bugün Güneş Gazetesinde Hadise hakkında ilginç bir iddia atıldı! İddiaya göre uzun yıllardır O Ses Türkiye’de jüri olarak yer alan Hadise; son çıkan yasak aşk iddialarının ardından Acun Ilıcalı’dan da bir darbe yemiş ve yarışmadan ayrılmak zorunda kalmış! Hadise’nin yerine ise Aleyna Tilki’nin geleceği konuşuluyor. Bu arada detaylar için:

2. Ünlüler Camiası İkiye Bölündü: Ebru Gündeş VS Hadise!

Ebru Gündeş ve Hadise

Ebru Gündeş ve Hadise arasında çıkan iddialar herkesin malumuyken ünlüler camiasında da Ebrucular ve Hadiseciler türemeye başladı! Arto, Seda Bakan ve Deniz Seki açık açık Hadise’nin iftiraya maruz kaldığını savunurken, bugün Demet Akalın, Selin Ciğerci ve Gülşah Saraçoğlu; Instagram hesaplarında Ebru Gündeş şarkıları paylaşarak Ebru Gündeş’in tarafını tuttuklarını duyurmuş oldu!

3. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’den Yeni Maldivler Fotoğrafı Geldi!

hande Erçel ve Kerem Bürsin

Bugünlerde Kerem Bürsin ve Hande Erçel Maldivler’de güzel bir tatilin tadını çıkarıyor! Hatta çiftimize Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ve eşi de eşlik ediyor. Ailecek tatil yapan çiftimiz yine ifşalandı! Hayranları tarafından gizlice videoları çekilen ikilinin görüntüleri Instagram’da hızlıca yayıldı. Bu arada detaylar için:

4. Hakan Altun’un Son Durumu!

Hakan Altun

Şarkılar Bizi Söyler çekimlerine başlamadan önce fenalaşan Hakan Altun hastaneye kaldırılmıştı. Usta sanatçının tedbir amaçlı 5 gün yoğun bakımda kalacağını öğremiştik. Ancak bir saat önce Hakan Altun’un Instagram hesabından yapılan açıklama göre sevilen şarkıcı önümüzdeki hafta taburcu olacakmış; “21 Nisan Çarşamba akşamı kendini iyi hissetmediği için hastaneye kaldırılan Hakan Altun’un tetkikleri yapılmıştır. Bu tetkikler sonucunda beyin damarlarından birinde dolaşım bozukluğu saptanmış ancak erken müdahaleyle ciddi bir sorun yaşanmamıştır. Tedbir amaçlı birkaç gün daha hastanede normal odada tedavisi sürecektir. Durumunun seyrine göre önümüzdeki hafta içinde taburcu edilebileceği öngörülmektedir.” Bu arada detaylar için:

5. Hülya Avşar Yine Fitreye Takıldı!

blank

Fox’un Masumiyet dizisinde Hale Ilgaz karakterini canlandıran Hülya Avşar, geçtiğimiz hafta dizide kendisine uygulanan filtre nedeniyle sosyal medyanın diline düşmüştü. “Filtreden haberim yok!” açıklamasını yapan Hülya Avşar, Masumiyet’in yeni bölümünde yine filtrelenince ikinci kez sosyal medyanın diline düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz