Aras Bulut İynemli’nin Olaylı Gecesi: Alkolün Dozunu Kaçıran Oyuncu, Eğlence Mekanında Bayılıp Kalmış!

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2023

Aras Bulut İynemli’nin Olaylı Gecesi: Alkolün Dozunu Kaçıran Oyuncu, Eğlence Mekanında Bayılıp Kalmış!

Yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı. İddianın sahibi ise ünlü gazeteci Birsen Altuntaş. Instagram hesabında haberi paylaşan Birsen Altuntaş, geçtiğimiz gece Aras Bulut İynemli, eğlenmek için gittiği bir mekanda alkolü fazla kaçırınca yere düşüp bayılmış. Kendinden geçen oyuncuyu mekandakilerin şaşkın bakışları altında 5 arkadaşı omuzlarında taşıyarak dışarı çıkarabilmiş! Şimdilik konuyla ilgili açıklama gelmemiş olsa da, Aras Bulut İynemli 7 yıllık sevgilisi Bige Önal’dan ayrıldıktan sonra sık sık arkadaş gruplarıyla eğlence mekanlarında görüldüğünü biliyoruz.

Arkadaş Gruplarında Olay Bitmiyor!

Aras Bulut İynemli’nin yakın olduğu arkadaşları arasında Tolga Sarıtaş, Kadir Doğulu ve Murat Dalkılıç da yer alıyor. Murat Dalkılıç’ın çapkınlık konusunda kimse eline su dökemezken, geçtiğimiz günlerde Kadir Doğulu hakkında ortaya atılan iddialar ve görüntüler de magazin gündemini bir hayli çalkalamıştı.

blank

Hatta aynı gece Aras Bulut İynemli’nin, Kadir Doğulu’yu uyardığı ve evine götürmek istediği de iddialar arasında fakat bugün Aras Bulut İynemli hakkında ortaya atılan yeni bir iddia, arkadaş gruplarında olayların durulmadığını gösteriyor. Söylenenlere göre yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli, 6 bölümlük Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandırdığı dizinin çekimlerinin ardından dinlenmek için Çeşme’ye yol almış. Gittiği bir mekanda ise alkolün dozunu kaçırınca kendinden geçip yere düşmüş!

Aras Bulut İynemli’nin Olaylı Gecesi!

blank

Aras Bulut İynemli geçtiğimiz haftalarda evlilik yolunda ilerlediği 7 yıllık sevgilisi Bige Önal’dan ayrıldığını açıklamıştı. Bu ayrılık bizi şaşırtsa da, yakışıklı oyuncu gece hayatına hızlı bir giriş yaptı! Aras Bulut İynemli, Bige Önal’dan ayrıldıktan sonra sık sık arkadaş gruplarıyla eğlence mekanlarında görülüyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; son olarak Mustafa Kemal Atatürk’e verdiği 6 bölümlük dizinin ilk sezonunu tamamlayan ve Ay Yapım’la bir proje görüşmesi yapan başarılı oyuncunun bayram tatili için gittiği ilk gün Çeşme’de yere düşüp kendinden geçtiği öne sürüldü.

blank

Tolga Sarıtaş ve sevgilisi Zeynep Mayruk’un da olduğu arkadaş grubuyla önce #AlaçatıBoop’ta eğlenen oyuncu ardından #KortoAlaçatı’ya geçti. Mekanda eğlenenlerden edinilen bilgiye göre ilerleyen saatlerde alkolün dozunu kaçıran İynemli yere düştü. Kendinden geçen oyuncuyu mekandakilerin şaşkın bakışları altında 5 arkadaşı omuzlarında taşıyarak dışarı çıkarabildi. O sırada Korto Alaçatı’da bulunan ünlü isimler arasında Kadir Doğulu, Murat Dalkıçık ve Önder Öztarhan da vardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz