Şeyma Subaşı ve Meedo’nun Nikahında Melisa’nın Giydiği Kıyafet Olay Oldu, Sosyal Medya Yıkıldı!

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2023

Şeyma Subaşı ve Meedo’nun Nikahında Melisa’nın Giydiği Kıyafet Olay Oldu, Sosyal Medya Yıkıldı!

Instagram’ın sevilen fenomenlerinden Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da 3 yıllık sevgilisi Meedo ile hayatını birleştirdi. Bu hafta sonu da Fas’ın Marakeş şehrinde şaşalı bir düğün yapacak olan çiftimiz sonunda muradına erdi. Fakat nikahtan sonra ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmedi, son olarak Şeyma Subaşı’nın sevgilisiyle evlenmek için evlilik sözleşmesi imzaladığı söylenmeye başladı. Bu söylentiler iddiadan öteye geçemiyor elbette ancak Şeyma Subaşı’nın nikahta paylaştığı fotoğraflarda Melisa’nın kıyafeti sosyal medyanın diline düşmelerine neden oldu. Pek çok kişi, Melisa’nın kombinini garsonlara benzetti!

Sonunda Beklenen Nikah Kıyıldı!

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’yla boşandıktan sonra da hayatımızda kalmaya devam etti. Aldığı nafaka, gittiği tatiller, kızı Melisa’yla paylaştığı Instagram gönderileri ve daha pek çok konuyla magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor güzelimiz. Son 3 yıldır Mısır iş insanı Meedo ile birliktelik yaşayan Şeyma Subaşı, ilişkisiyle de çok konuşuldu. İlk olarak Meedo’nun aslında varlıklı ya da iş insanı olmadığı söylendi, hatta bu olaydan sonra çiftimiz için ayrılık çanları çalmaya başladı. Geçtiğimiz yaz birkaç ay ayrı kalan Şeyma ve Meedo, ayrılığa dayanamamış olacak ki yeniden barıştılar.

blank

Daha önce Şeyma’ya Ibiza’da romantik bir evlilik teklifi eden Meedo, sevgilisine “Yılın Düğünü”nü yapacağını söylemişti. Geçtiğimiz hafta İstanbul’da aile arasında nikah kıyan çiftimiz, şimdi de Fas’ın Marakeş şehrinde 2 gün sürecek şaşalı düğünlerine hazırlanıyor ancak nikahtan sonra da iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Bülent Cankurt yazısında Şeyma Subaşı ve Meedo’nun nikahının ünlü avukat Altın Mimir’in evinde kıyıldığını belirtti.

blank

Ayrıca nikah kıyılmadan önce ise Meedo’nun ailesi üzerine Subaşı’nın evlilik sözleşmesi imzaladığı iddia edildi. İddianın devamında; ”Şeyma, sözleşmeye önce mırın kırın etse de Meedo’yu çok sevdiği ve onunla evlenebilmek için imzalamış. Biz gelin vermemişiz damat almışız! ABD-Miami’de yaşayan Mısırlı eniştemiz, resmi nikahı niye Türkiye’de kıydırdı şaşırdım doğrusu. Acaba Türk vatandaşı mı olmak istiyor?” açıklaması yapıldı.

Melisa’nın Kıyafeti Olay Oldu!

blank

Bu iddiaların ardından Şeyma Subaşı, nikahtan sonra ailesiyle fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta; Şeyma, Meedo, Melisa ve Şeyma’nın ailesini görüyoruz. Elbette ablası Kübra Açıl eksik! Ancak fotoğraftaki en dikkat çekici nokta Melisa’nın kıyafeti oldu! Annesinin nikahı için beyaz pantolon giyen Melisa’nın kombini sosyal medya kullanıcılarının diline düşmesine neden oldu, pek çok kişi Melisa’yı garsona benzetti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz