Survivor’dan Elenen Fenomen Halil İbrahim Göker’in “Market” Paylaşımı Hem Güldürdü Hem Düşündürdü: “Asıl Survivor…”

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2023

Survivor’dan Elenen Fenomen Halil İbrahim Göker’in “Market” Paylaşımı Hem Güldürdü Hem Düşündürdü: “Asıl Survivor…”

TV8’de yayınlanmaya devam eden Survivor’da adım adım finale doğru yaklaşıyoruz. Bu sezon bol bol kaos gördüğümüz Survivor, geçtiğimiz yıllara kıyasla reytinglerde düşük seyretse de kemik kitlesi sayesinde izlenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Survivor’a veda eden isim Vine döneminde Aykut Elmas ile birlikte çektiği videolarla ünlü olan ve yıllardır popülerliğini korumayı başaran Halil İbrahim Göker oldu. Survivor boyunca başarılı bir sezon geçiren Halil İbrahim Göker, Türkiye’ye döner dönmez paylaşımlarına başladı. Ünlü fenomen’in online market uygulamalarından birinden alışveriş yapmak istediğinde karşılaştığı fiyatlara verdiği tepki, soayal medyada viral oldu.

Survivor Adım Adım Finale Doğru İlerliyor!

Acun Ilıcalı’nın gözbebeği yarışma programlarından Survivor, önümüzdeki haftalarda final yaparak 2023 sezonuna veda edecek. Özellikle Koronavirüs pandemisi sırasında büyük bir başarıya ulaşan Survivor, yıllar geçtikçe eski havasını ve popülerliğini yitiren yarışma, kendi kemik kitlesi sayesinde reytinglerde ortalama sonuçlar almaya devam ediyor. Önceki sezonlarda ilk sıralara kolaylıkla yerleşen Survivor, şimdilerde ilk 5’e, hatta bazı günlerde ilk 10’a bile oldukça zor giriyor. Elbette bunun pek çok sebebi var, en büyük sebeplerinden biri yarışmacıların eskisi kadar kaotik olmaması. Eskiden daha kaotik yarışmacıları izleyen seyiciler aksiyonun dozuna oldukça alışmıştı. Ancak yeni yarışmacılar eskileri kadar ilgi çekici değil.

blank

Bu sezonda ise pek çok fenomeni Survivor’da gördük. Özellikle de Alper Rende ve Halil İbrahim Göker, sosyal medyada büyük hayran kitlelerine sahip. Vine döneminde tanınan ve üne kavuşan bu ikili yıllar içinde; Youtube, Instagram ve Twitter gibi mecralarda da kendilerini göstermeyi başardı. Fakat ne yazık ki önceki haftalarda Alper Rende, geçtiğimiz hafta da Halil İbrahim Göker Survivor’a veda etti.

Halil İbrahim Göker’in Paylaşımı Güldürdü

Survivor’a veda eden Halil İbrahim Göker, aylardır ülkemizden ve enflasyondan uzak yaşıyordu. Yarışmadan elendikten sonra Türkiye’ye dönen fenomen, bir market uygulaması üzerinden sipariş vermek istediği zaman ise büyük bir şok yaşadı. Fiyatların arttığını gören Halil İbrahim Göker Twitter’dan market fiyatlarını paylaşarak; “Arkadaşlar bu arada tebrik edilmesi gereken sizlersiniz. Asıl Survivor ülkedeymiş” dedi ve tepkisini gösterdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz