Arda Turan ve Eşi Aslıhan Doğan Turan’ın Lüks Merakı Bitmiyor: Önce 42 Milyonluk Araba, Şimdi de 93 Binlik Hırka!

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2023

Arda Turan ve Eşi Aslıhan Doğan Turan’ın Lüks Merakı Bitmiyor: Önce 42 Milyonluk Araba, Şimdi de 93 Binlik Hırka!

Eski futbolcu Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan Turan’ın lükse ne kadar düşkün olduklarını hepimiz biliyoruz. Son olarak Arda Turan, geçtiğimiz aylarda lüks araç koleksiyonuna yeni bir üye daha eklemiş ve “kraliyet arabası” olarak bilinen bir araca 42 milyon TL ödeyip satın almıştı. Bu olay magazin dünyasında uzunca bir süre konuşulmaya devam etti. Ancak ardından da Aslıhan Doğan Turan’ın 93 bin TL’lik hırkası olay oldu. Magazin camiasında lüks alışveriş tutkusuyla bilinen Aslıhan Doğan Turan, katıldığı bir Youtube kanalında açıklamalar yaptı.

Bildiğiniz gibi Aslıhan Doğan Turan, Instagram hesabında ve Youtube kanalında içerikler üreten bir Influencer! Ailesini, evini, çocuklarını ve hayatını sık sık sosyal medyaya taşımayı eksik etmeyen Aslıhan Doğan Turan, son olarak Youtube’ta yayınlanan bir moda yarışma programında jüri olarak karşımıza çıkıyor. Yani anlayacağınız Aslıhan Doğan Turan, Youtube’u ve sosyal medyayı oldukça seviyor ve sık sık da kullanıyor. Bugün ise Aslıhan Doğan Turan, farklı bir Youtube kanalına konuk olarak evinin kapılarını açtı. Gardobundan parçalar gösteren Aslıhan Doğan Turan, “Hermes olmayan çantayı kullanmam” diyerek Hermes markasına ona sevgisini de dile getiriyor.

Gelinlerine ya da Çocuklarına Bırakacakmış!

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan, “Bi Dolaplar Çeviriyoruz” adlı YouTube kanalına konuk oldu. Aslıhan Doğan Turan, giyinme odasını ünlü stylingler Derya Balkan ve Özgür Yüksel’e açtı. Hamza Arda ve Asil Aslan adında iki oğlu bulunan Aslıhan Doğan Turan, çok konuşulan 93 bin liralık hırkasını gelecekteki gelinlerinden ya da ileride kız çocuğu olursa onlardan birine vereceğini söyledi; “Ben bir parçayı fiyatı yüksek diye almam. O hırkanın rengini çok sevdim ve Londra seyahatimde aldım. Kendi kendime bir hediyeydi. Eşimin çok güzel bir lafı vardır; ‘Herkes kendi önündeki tabağa baksın.’ Çalışıyorum ve maddi gelirim var. Eşim de çalışıyor ve onun da geliri var. Kime ne aldığımdan.”

Ayrıca ünlü isim, kıyafetlerinden 25 parçayı da bir hayır kurumuna bağışlamak için programının “Dolap” hesabında satışa çıkardı. Kıyafetlerden 13’ü 6 saat içinde satıldığını söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz