Sevgilisi Birce Akalay Değilmiş! Ünlü Oyuncu İbrahim Çelikkol Aşka Geldi, Yeni Sevgilisini Paylaştı!

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2023

Sevgilisi Birce Akalay Değilmiş! Ünlü Oyuncu İbrahim Çelikkol Aşka Geldi, Yeni Sevgilisini Paylaştı!

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol geçtiğimiz aylarda yıl Mihre Mutlu’yla olan 6 yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Bu ayrılığın ardından yakın arkadaşı Birce Akalay ile sık sık yakıştırılan İbrahim Çelikkol, her daim iddiaları yalanlasa da çiftimizin birlikte aynı dizide rol almalarını, sevenleri tarafından yakıştırmalar yapılmasına neden oluyordu. Hatta son Instagram paylaşımlarında birbirlerine kalpli yorum yapan ikilinin birlikte olduklarına garanti gözüyle bakılıyordu ancak bugün İbrahim Çelikkol’un Instagram paylaşımı tüm doğru bilinen yanlışları düzeltti! Mihre Mutlu’yla ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açan ünlü oyuncu, aşka geldi ve yeni sevgilisini Instagram’da paylaştı. İbrahim Çelikkol’un yeni sevgilisinin kim olduğunu henüz bilmiyoruz ancak önümüzdeki dönemlerde öğreneceğiz.

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol Hakkında Aşk İddiaları Çıkmıştı

İlk kez ‘Siyah Beyaz Aşk’ dizisinde izleyici karşısına birlikte çıkan İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay, o dönemde birbirine çok yakıştırılmıştı. İkilinin dostluğu, diziden sonra da devam etmişti. Son olarak dijital bir platformda yayınlanan ‘Kuş Uçuşu’ dizisinde birlikte rol alan ikili bu dizide de hayranları tarafından sıklıkla birbirlerine yakıştırılıyordu. Bu haberler magazin gündemini meşgul ederken; İbrahim Çelikkol, Mihre Mutlu ile evliydi. Ancak çiftimiz geçtiğimiz yıl boşanarak hayatlarına ayrı ayrı devam etti.

Birce Akalay ise özel hayatıyla ilgili sorulara “Hayatımda hiç kimse yok. Gayet iyi, mutluyum şu anda. İşimde fazlasıyla uğraşıyorum. Biraz böyle bir odakta iyiyim şu an ama bir gün bir şey olursa siz de görüyorsunuz ben de çok saklamıyorum zaten” yanıtını vermişti. İbrahim Çelikkol ile hakkında çıkan haberlere ise; “İbrahim benim canım dostum, arkadaşım. Eski eşi Mihre de arkadaşım. Ne diyeceğimi de şaşırdım artık. Bir kadınla bir erkek arkadaş olamaz mı? Üzülüyorum bu haberlere” yorumunu yapmıştı güzel oyuncu.

İbrahim Çelikkol Aşka Geldi!

Hatta ikili son Instagram paylaşımlarında birbirlerine kalpli yorum yapınca Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol arasında yeniden aşk haberleri çıkmaya başladı. Ancak bugün İbrahim Çelikkol’un Instagram paylaşımı tüm doğru bilinen yanlışları düzeltti! Mihre Mutlu’yla ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açan ünlü oyuncu, aşka geldi ve yeni sevgilisini Instagram’da paylaştı. Hanımefendinin yüzü tam olarak belli olmasa da, Birce Akalay olmadığını anlayabiliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz