Arıza Dizisinin Güzel Oyuncusu Dilara Aksüyek’in Dergi Çekimi İçin Verdiği Pozlar Olay Yarattı!

Aleyna

Haberler

6 Kasım 2020

Arıza Dizisinin Güzel Oyuncusu Dilara Aksüyek’in Dergi Çekimi İçin Verdiği Pozlar Olay Yarattı!

Ünlü oyuncu Dilara Aksüyek bu kez aşk dedikodularıyla değil dergi fotoğraflarıyla gündem oldu. Aksüyek’in fotoğrafları sosyal medyada olay yarattı.

Dilara Aksüyek

Başarılı oyuncu Dilara Aksüyek bu sezon Arıza dizisinde oynadığı Füsun karakteriyle göz dolduruyor. Aksüyek, İstanbullu Gelin dizisindeki İpek karakteriyle yaptığı olağanüstü çıkışın ardından dikkati üstüne çekti.

Her hareketi takip edilmeye başlanan Dilara Aksüyek sonunda bir aşk bombasıyla gündeme geldi. Ancak manşetlerden düşmeme sebebi sadece aşk maceraları değil!

Meğer Yeni Bir Aşka Yelken Açmış!

Ceyhun Mengiroğlu ve Dilara Aksüyek

Dilara Aksüyek, 5 sene boyunca oyuncu Ceyhun Mengiroğlu ile birlikteydi. Düğün tarihi beklenen ikiliden ayrılık haberi geldi. Geçen yaz ilişkilerini bitirme kararı alan ikilinin isimleri uzun süre kimseyle anılmadı. Ancak Aksüyek sonunda bombayı patlattı!

Dilara Aksüyek ve Onur Bay

Dilara Aksüyek’in Arka Sokaklar dizisinde Tekin’i canlandıran genç oyuncu Onur Bay ile birlikte olduğu ortaya çıktı. Sürpriz çift iki gün önce bir mekanda birbirlerini öpücüklere boğarken görüntülendi. Ünlü oyuncular, ilişkileri konusunda detay vermek istemedi.

Dergi Pozları Yaktı Geçti

Dilara Aksüyek bugün yine manşetlerde ve sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında. Ama sebebi yeni ilişkisi değil! Aksüyek, ALL Magazine kasım sayısı için verdiği röportajla -daha doğrusu fotoğraflarla- yaktı geçti.

Dilara Aksüyek, ALL Magazine için çekilen fotoğrafları Instagram’da paylaştı. Fotoğraflar anında binlerce yorum ve beğeni aldı.

Dilara Aksüyek

Ünlü oyuncu, olay yaratan pozlarının yanı sıra kapsamlı bir röportaj da verdi. Aksüyek, “Sevgi her şeyi güzelleştiren, tamir eden ve çok çekici bir şey. O yüzden en büyük yardım tüm insanlara sevmeyi öğretmek” diye konuştu.

Aksüyek’e katılıyoruz ve yeni ilişkisinde mutluluklar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz