Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder’den Bebek Müjdesi!

Aleyna

Haberler

6 Kasım 2020

Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder’den Bebek Müjdesi!

Ekranların sevilen yüzü Özge Özder iki yıl önce şarkıcı Sinan Güleryüz ile evlenmişti. Ünlü çiftten herkesi şaşırtan bir haber geldi!

Özge Özder

Özge Özder’i senelerdir ekranların en sevilen dizilerinde izliyoruz. Başarılı oyuncu geçen sezonun reyting şampiyonu Mucize Doktor’da oynadığı Kıvılcım karakteriyle altın çağını yaşadı. Bu sezonun sürprizi Sadakatsiz dizisine transfer olan Özder, canlandırdığı Derya karakteriyle yine herkesin dikkatini üzerine çekti. Ancak ünlü oyuncunun işteki şansı aşkta çoğu zaman yüzüne gülmedi.

Tansel Öngel’le Evliydi

Özge Özder ve Tansel Öngel

Özge Özder, sahnelerin ve ekranların başarılı ismi Tansel Öngel’le büyük aşk yaşadı. 2007’de evlenen çiftin mutluluğu pek uzun sürmedi. Üç yıl sonra boşanan çift hakkında ihanet iddiaları gündeme gelse de ikili bir açıklama yapmadı. Eski eşlerin medeni bir şekilde görüşmeye devam ettiği konuşuldu.

Uğruna Şarkı Yazılan Aşk!

Sinan Güleryüz ve Özge Özder

Özge Özder’in adı çok uzun süre kimseyle anılmadı. Ta ki şarkıcı Sinan Güleryüz’le tanışana kadar! 2016’da tanışan ve “ilk görüşte aşk” yaşayan çift 2018’de evlenme kararı aldı. Mutlulukları o günden beri katlanarak artan çift, sık sık Instagram paylaşımları yapıyor.

Mutlulukları her hallerinden belli olmuyor mu?

Özge Özder aşkı için şarkı bile yazdı!

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Hep “Bir kere de bizim için yaz” diyen biricik yol arkadaşıma yazmıştım bu sözleri.. Çünkü hayallerinden biriydi benim satırlarımdan dökülen bir şarkımız olması.. Sabaha karşı, dolu dolu gözlerle uyanmasını beklemiştim elimde bu satırlarla… Sonra başından beri masalımızın müziği olan @badederinoz e teslim oldu bu satırlar benden gizli gizli, @sinanguleryuzofficial ile hayatımın en güzel sürprizlerinden biri olan bu şarkıyı çıkardılar ortaya.. Hep “eylül şarkısı bu” demiştik, yine yeniden birlikte söyledik.. Şarkımızın bestecisi ve esas emekçisi @badederinoz @sinanguleryuzofficial a, yönetmenimiz @talatoflaz a, aranjörümüz @orcun.tekelioglu ve müzisyenlerimiz @erdemsokmen @emreturkmen @muratpolat84 @beratguleryuzofficial a, basın danışmanımız @bulentipek ve @iconcasting e, fotoğraflar için @snnbayar a, mekan sahibimiz @perisprifener e, sponsorumuz @zuhalmuzik ve evimiz saydığımız @dmccomtr ve @netdmuzik e sonsuz teşekkürlerimizle… Masalımıza şairlik ettim bu defa, şahitlik eden, dinleyen, paylaşan tüm güzel kalplere sevgilerimle…Yolumuz açık ola ❤️ izlemek için link öne çıkanlarda #giderseneğer

Özge Özder (@ozzgeozder)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bir Kızları Olacak!

Özge Özder ve Sinan Güleryüz

Özge Özder ve Sinan Güleryüz, çocuk sorularına “Ne zaman canımız isterse” yanıtı veriyordu. İkiliden nihayet müjde geldi. Özge Özder, bir kız bebek beklediğini açıkladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz